Секс стоячи гарний і крутий лише у кіно. В реальному житті зробити все правильно з першого разу не вийде. Men 24 ділиться 5 секретами, які дозволять отримати якомога більше задоволення під час сексу стоячи.

Варте уваги Коли довжина має значення: у чому переваги та недоліки сексу у позі ложки

1. Координація, сила та баланс. Хай там як, але секс у позиції стоячи вимагає непоганої фізичної підготовки. Тож немає нічого дивного в тому, що ти не зможеш з першого разу зробити усе як показують у порнофільмах.

  • Тож перед тим як пропонувати своїй партнерці секс у цій позі, потурбуйся про заняття спортом. То тобі не на спині лежати.

2. Важливий зріст. Якщо ти занадто високий, то секс у цій позиції буде справжньою мукою для тебе. Тобі доведеться або входити у свою кохану на напівзігнених ногах, або ж їй слід буде ставати на якесь підвищення.

  • Якщо ви живете у будинку, то можете використати сходи для того, щоб вирівняти різницю у зрості. А перила дозволять триматися, аби не впасти у пориві пристрасті.


Під час сексу в позиції стоячи дуже важливий зріст обох партнерів / Фото istock

3. Грація балерини. Якщо ти хочеш подарувати своїй коханій максимальне задоволення, доведеться трішки попітніти не лише тобі, а і їй. До прикладу, можеш підняти одну її ногу, аби досягнути глибокого проникнення.

  • Також твоя кохана може оповити твоє тіло однією ногою, аби краще зафіксуватися й утримувати баланс.

4. Скромна амплітуда. Секс у позиції стоячи не терпить агресивних рухів. Тут потрібно діяти максимально обережно та не намагатися виходити з неї практично на повну довжину. Надмірне зловживання амплітудою може стати причиною того, що під час сексу твій член висковзне, а всередині неї залишиться презерватив, якщо ви ним користуєтеся.

  • Спробуй бути якомога ближчим до її тіла. Це дозволить кохатися без переживань, що щось піде не так.


Секс стоячи не терпить надто різких рухів і коливань / Фото adobestock

5. Статура має значення. Не лише на зріст слід звертати увагу, а й на статуру. Ідеальний варіант, коли мовиться про тендітну панянку, яка кохається з парубком атлетичної тілобудови. Це дозволить тобі упевнено тримати свою кохану та не переживати, що під час поривів пристрасті ви кудись упадете.

Читай також Стимуляція точки G та візуальне задоволення: чим крута секс-поза, коли ти ззаду

Не поспішайте та не засмучуйтеся, якщо з першого разу не все вийшло гладко. Секс у позиції стоячи потребує непоганої підготовки та відпрацювання майстерності. Головне – не здаватися та пробувати знову і знову.