Якщо уважно вивчати поведінку та мову тіла дівчини, можна виявити, що вона не байдужа до тебе. До твоєї уваги кілька не надто очевидних ознак, які свідчать про те, що панянка у захваті від тебе. Men 24 ділиться – ти ж бери на озброєння!

Варте уваги 7 фатальних помилок, які робить кожен чоловік у тіндері

1. Уся її увага присвячена тобі

Простий, але дієвий маркер – вибір місця у кафе. Якщо дівчина вирішила сісти обличчям до стіни – уся її увага, швидше за все, буде прикута саме тобі. Якщо ж ні – зверни увагу, куди саме спрямований її погляд. Цілком імовірно, що вона просто захоплена баристою у цьому закладі.


Зверни увагу, куди вона дивиться під час побачення / Фото unsplash

2. Вона турботлива

Якщо ти раптом проллєш колу – не варто засмучуватися. Цим ти можеш перевірити її ставлення до себе. В ідеалі дівчина мала б відразу ж кинутися по серветки та допомогти прибрати сліди "злочину". Якщо ж вона намагається відвернутися, прикинувшися, що нічого не побачила, – тривожний дзвіночок.

3. Вона їсть твою їжу

Ясна річ, що у період пандемії COVID-19 ми не надто рекомендуємо їсти з однієї тарілки. Але ти можеш просто запропонувати їй шматочок картопельки. Якщо вона погодиться – знай, що ти їй подобаєшся. Або ж ти просто вгадав з вибором страви. Що теж можна вважати непоганим бонусом до твоєї скарбнички.


Якщо твої страви їй подобаються – то й ти теж / Фото unsplash

Візьми на озброєння Це фото на сайті знайомств суттєво знижує твої шанси на успіх

4. Вона робить тобі комплімент

Так, буває й таке. Наприклад, вона може зауважити, наскільки ти галантний або ж ввічливий. Їй може сподобатися твій браслет або інший елемент гардеробу. Може припасти до душі говір або манера поведінки. Неважливо. Просто вона звернула увагу на щось у тобі, що припало їй до душі. Ти, до слова, теж не будь скупим на компліменти. Але вихваляння її спокусливих форм усе ж краще залишити на побачення 2 – 3!

5. Їй цікаво про тебе геть усе

Може здатися, що вона влаштовує тобі допит. Але це не зовсім так. Насправді їй просто цікавий ти, твоє життя та все, що відбувається з тобою. Тож не варто лякатися, якщо вона запитає про батьків, братів або сестер, а також роботу. Натомість відсутність будь-яких запитань має викликати у тебе насторогу. Цілком імовірно, що ти їй просто нецікавий. А на побачення вона погодилася з банальної ввічливості.


Якщо вона ставить багато питань – ти їй не байдужий / Фото unsplash

6. Вона насолоджується твоїм десертом

Ти не встиг розплющити очей, а панянка уже доїдає твій штрудель? І при цьому видає звуки задоволення? Ну тоді будь упевненим, що усе в тебе гаразд. Їй сподобався не лише десерт, а й сам вечір. Ти зумів подарувати їй позитивні емоції, а також дозволив почуватися максимально комфортно поруч з тобою. Хіба цього недостатньо?

Читай також Секс-етикет для чоловіків: правила, які ніколи не можна порушувати

Якщо після першого побачення більшість з цих ознак ти виявив – сміливо клич її на друге. Гарантуємо, вона погодиться практично відразу ж!