Попри те, що розбіжності та суперечки неминучі у стосунках, дуже важливо вирішувати їх за допомогою конструктивної комунікації, щоб уникнути ескалації до насильства та сварок. Читай далі, щоб дізнатися про п'ять способів миттєвої деескалації суперечки.

Варте уваги Що про твій характер може розповісти улюблений коктейль: пройди тест і дізнайся

1. Зроби паузу і глибокий вдих

Під час гарячої суперечки рекомендується зробити глибокий вдих. Не реагуй імпульсивно і не кричи. Важливо мати спокійний і врівноважений стан духу, щоб можна було говорити чітко і ясно.

2. Зберігай спокій і не підвищуй голос

Агресія і гнів можуть погіршити ситуацію. Спокійний і врівноважений стан духу важливий для того, щоб чітко розуміти перспективи. Спробуй вирішити суперечку за допомогою ефективної комунікації. Підвищення голосу, щоб домінувати в суперечці, лише погіршує ситуацію.

Пара спокійно говорить
Важливо зберігати спокій і не підвищувати голос / Фото freepik

3. Терпляче слухай

Якість активного і терплячого слухання важлива для деескалації суперечки. Емпатичне спілкування допомагає ефективно працювати з конфліктними аргументами. Терпляче вислуховування точки зору іншої людини допомагає вирішити конфлікт.

4. Підтверджуй

Схвалення думок і проблем іншої людини дає їй змогу відчути, що її розуміють і цінують. Це означає, що ти демонструєш емпатію і розумієш її. Це сприяє формуванню почуття прийняття думок одне одного.

Пара спілкується після скандалу
Важливо також схвалювати і підтверджувати її думки / Фото drobotdean

5. Зосередься на розв'язанні проблем

Підхід, орієнтований на розв'язанні проблеми, може легко допомогти деескалації суперечки. Переведи розмову з претензій та аргументів на пошук шляхів вирішення конфлікту. Пошук альтернатив сприяє примиренню та врегулюванню конфлікту.

Читай також Зміни своє життя кардинально з допомогою цих 6 важливих питань

Скористайся цими порадами. Вони допоможуть не перетворювати сварку на скандал. І це дозволить врятувати вашу пару від можливих серйозних непорозумінь, які можуть стати початком кінця.