Men 24 закликає пройти тест і дізнатися більше про себе! Перевір, що вибір коктейлю може розповісти про тебе як про особистість. А Nemiroff запропонує тобі яскраву альтернативу, яку ти зможеш приготувати та спробувати себе у ролі БарMENа!

Варте уваги Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

Обери коктейль і дізнайся більше про себе

Ми зібрали у цьому тесті класику, а штучний інтелект допоміг нам скласти характеристику для прихильників кожного з них. Дізнайся, що твій фаворит у барі може розповісти про твій характер і особистісні якості.

Улюблений алкогольний коктейль розкриє твій характер
Вибір коктейлю може розповісти більше про твій характер / Зображення згенеровані штучним інтелектом за допомогою DALL-E

Кривава Мері – відображає міцний та пригодницький характер. Ти смілива та винахідлива особистість, яка не боїться експериментувати. Твоя енергія та відкритість до нового роблять тебе душею компанії.

Пропонуємо тобі спробувати коктейль Blood&Honey, приготовлений на основі горілки Nemiroff. Це насичене та ще пікантніше переосмислення легендарної Кривавої Мері.

Негроні – підкреслює впевненість та витонченість особистості. Ти маєш вишуканий смак і цінуєш класику. Твоя збалансованість та уважність до деталей відображаються у твоєму виборі коктейлю.

А от Nemiroff Negroski припаде до душі тим, хто традиційно замовляє у барі Негроні. Спробуй приготувати цей коктейль на власній кухні, щоб потішити себе та своїх друзів!

Еспресо мартіні – символізує динамічну та вишукану натуру. Ти енергійна та цілеспрямована особистість, яка цінує якість і швидкість у всьому. Твоя працездатність та здатність концентруватися на меті вражають.

Espresso Martini – шалено популярний коктейль. Ми ж пропонуємо спробувати його твіст – The Great Comeback, в якому звичайну горілку ми замінили на візитівку Nemiroff – De Luxe Honey Pepper.

Або спробуй Nemiroff Rested Espresso: дивися на відео, як приготувати

Апероль Шприц – відображає життєрадісну та товариську особистість. Ти легка на підйом та оптимістична особистість, яка любить насолоджуватися життям у колі друзів. Твій позитив і любов до соціального життя роблять тебе незамінним другом.

Прихильникам Апероль Шприц можна спробувати на власній кухні приготувати Nemiroff Spritz. Цей коктейль може бути як відмінним аперитивом, так і дигестивом. З нього можна як починати трапезу, так і завершувати її. Крім того, він може стати відмінним компаньйоном, щоб розслабитися та гарно провести час з друзями.

Насолоджуйся коктейлями, експериментуй і пробуй нові. А також пробуй готувати їх на власній кухні, щоб дивувати себе та друзів яскравими та цікавими напоями!