Доктор Рена Малік – уролог, тазовий хірург і секс-педагог, яка створює контент, що розвінчує наукові міфи про секс і дає поради про те, як жити здоровим і повноцінним сексуальним життям. У нещодавньому відео вона розповідає про найефективніший, на її думку, "науково доведений" спосіб покращити еректильну функцію без медичного втручання. Мовиться про кардіо.

Варте уваги Еліксир у склянці: рецепт яскравого коктейлю для захопливих вихідних

Малік наводить метааналіз кількох досліджень впливу аеробних вправ на еректильну функцію. Він показав, що люди, які включили регулярні аеробні вправи, такі як ходьба або їзда на велосипеді, у свій розпорядок дня – в ідеалі до 60 хвилин і до п'яти разів на тиждень – повідомляли про поліпшення еректильної функції.

Пацієнти з важкою еректильною дисфункцією продемонстрували найбільш значне підвищення індексу еректильної функції, в той час, як пацієнти з легкою або мінімальною ЕД відчули менший, але все ж таки певний приріст.

Проблеми з ерекцією часто пов'язані зі здоров'ям серця і кровотоком, тому природно, що серцево-судинна активність, яка приносить користь одному, буде корисною і для іншого.


Аеробні вправи позитивно впливають на ерекцію / Фото senivpetro

Аеробні вправи також сприяють зниженню ваги, контролюють рівень цукру в крові та покращують артеріальний тиск, що є додатковими факторами, пов'язаними з поганою ерекцією. На клітинному рівні вони сприяють здатності організму виробляти оксид азоту, який Малік називає "запалом" для ерекції.

Як би ви не дивилися на це, вправи завжди покращують сексуальну функцію,
– каже Малік.

Вона додає, що вправи стимулюють вироблення тестостерону, покращуючи функцію гіпоталамо-гіпофізарної осі та зменшуючи рівень глобуліну, що зв'язує статеві гормони, вивільняючи більше тестостерону.

Швидких рішень не існує. Якщо ви хочете підтримувати хорошу еректильну функцію, вам потрібно займатися аеробними вправами,
– каже вона.

Водночас експертка зазначає, що не обов'язково ходити до спортзалу. Ти можеш буквально вийти на вулицю і погуляти, пограти з дітьми, зайнятися будь-якою діяльністю, яка тобі подобається. Просто варто робити це регулярно, і це допоможе значно покращити твою ерекцію.

Читай також Ходити корисно, але більшість із нас робить одну серйозну помилку