Якщо прислухатися до модних експертів, то штани по довжині можна поділяти на три категорії: класичну, коротку, а також подовжену. Men 24 коротко пройдеться по кожній із них, а також дасть поради, які допоможуть правильно поєднувати одяг.

Варте уваги Чоловічий musthave: які види взуття мають бути у твоєму осінньому гардеробі

Класична довжина

Що стосується класичної довжини, то мовиться про варіанти, в яких позаду йде пряма лінія, а штанина доходить до середини задника взуття. Спереду ж утворюється ОДНА невелика складка.

  • Якщо ти купив значно довші штани, то експерти під час укорочування рекомендують робити скіс на 1 – 1,5 сантиметра між задньою та передньою частиною штанини.


Класична довжина передбачає одну невелику складку спереду / Колаж 24 каналу

Коротка довжина

Цю довжину часто називають італійською манерою носіння штанів. Причому правило свідчить про те, що "краще коротше, ніж довше".

  • Така довжина цікаво виглядає, якщо ти зробиш відворот (манжет). Також вона чудово поєднується як з літнім, так і з осіннім взуттям не офіційного стилю.


Коротка довжина також називається італійською манерою носіння штанів / Колаж 24 каналу

Подовжені штани

Це варіант довжини, коли знизу утворюється кілька складок ззаду та спереду. Тут головне вибрати штани такого крою, аби ззаду вони не волочилися по землі.

  • Експерти рекомендують обирати завужені моделі джинсів або чиносів. Вони й виграшно виглядатимуть, і не нищитимуться під час носіння.


Подовжені штани мають відразу кілька складок знизу / Фото Mr Porter

Якою має бути оптимальна довжина штанів

Експерти розказують, що немає такого суворого та точного правила. Ти можеш експериментувати та комбінувати довжину у залежності від настрою. Але є одне суттєве "але".

  • Якщо у тебе середній або високий зріст – тобі личитиме будь-яка довжина. Ба більше, короткі штани дозволять трішки "врізати" твою висоту.
  • Що стосується невисоких чоловіків, то їм варто звернути увагу на класичну довжину штанів. Також можна носити брюки зі стрілками, які візуально видовжують силует.

Читай також Як одягатися високим чоловікам: 6 простих прийомів

Використовуй поради модних експертів, аби виглядати стильно та комфортно почуватися щодня!