Але насолодитися крижаним повітрям не вдасться, якщо у твоєму автомобілі кондиціонера немає. То що ж у такому випадку робити? Маємо кілька порад, як зберегти прохолоду в машині.

Також цікаво Одягайся зі смаком щодня: класичні базові правила, які діють досі

Як зберегти машину прохолодною без кондиціонера

Перше, що слід знати – увімкнення вентиляційних отворів без кондиціонера лише розжене гаряче повітря. Тому цього робити не треба, а треба ось що:

  • Використовуй сонцезахисний тент. Це, мабуть, найкраще, що ти можеш зробити, незалежно від того, чи є у твоєму автомобілі кондиціонер. Придбай сонцезахисні шторки для вікон та лобового скла. Вони заблокують прямі сонячні промені, які зазвичай нагрівають салон твого автомобіля.
  • Паркуйся в тіні. Ретельно продумай, де ти збираєшся припаркувати свій автомобіль. Навіть якщо для цього доведеться проїхати трохи далі, варто знайти місце в затінку, щоб потім не їхати в машині, яка більше схожа на піч.

Чоловік, автомобільМаємо кілька простих порад і лайфгаків, щоб зберегти авто прохолодним улітку й без кондиціонера / Фото freepik

  • Прикрий приладову панель і кермо. Коли сонце світить прямо в автомобіль, панель приладів і кермо беруть на себе основний удар спеки, тому вони стають нестерпними на дотик. Купи чохли для панелі в мережі, або можеш заощадити гроші й використати рушник або шматок тканини.
  • Залишай вікна злегка відкритими. Спробуй трохи відчинити вікна, щоб забезпечити циркуляцію свіжого повітря в машині.

Неймовірна історія Аргентинець став сенсацією у ЗМІ, бо забарикадувався в автосалоні: що з ним сталося

  • Використовуй герметичний пакет з льодом або холодну вологу тканину, тримай це перед вентиляційними отворами. Це чудовий лайфгак, якщо ти маєш час підготувати лід або тканину перед поїздкою. Якщо потримати їх перед вентиляційними отворами й підняти вгору, повітря стане набагато прохолоднішим – це майже так само добре, як кондиціонер.
  • Придбай сонячні вентилятори. Ти можеш залишати сонячні вентилятори в машині, коли вона припаркована, і тоді в салоні буде прохолодно наступного разу, коли тобі потрібно буде кудись їхати.