Нік Сіммондс, мабуть, подумав, що бігти з кимось іншим надто нудно. Тож він вирішив перевірити, чи зможе обійти електровелосипед. У своєму новому відео він змагається з дівчиною, яка керує Rad Rover Six Plus з товстими шинами, який може розганятися до 32 кілометрів на годину.

Варте уваги Український прапор замайорить на Місяці: деталі місії Spacebit за підтримки Nemiroff у 2022 році

Якщо ти не забув, то Сіммондс – бігун на середні дистанції. Він спеціалізується на забігах на 800 та 1500 метрів. Тож цей поєдинок повинен бути доволі цікавим і веселим.

Чи пережене велосипедист олімпійського бігуна

Як ти вже здогадався, у Сіммондса є перевага, коли справа доходить до прискорення. Він швидко набирає максимальну швидкість. Натомість суперниці на електровелосипеді потрібно докласти чимало зусиль під час прискорення. Тож у їхній першій гонці, 100-метровому ривку, різниця вражає. Сіммондс перетинає фінішну лінію на секунду швидше – досить солідний результат на такій швидкості.

Людська перевага досить швидко випаровується, коли електровелосипед досягає максимальної швидкості. У своїй наступній гонці Сіммондс утримує лідерство приблизно до 150-метрової позначки. Потім він здувається. Тож на нас очікував черговий тріумф машини над людиною.

Дивися епічну гонку між олімпійським бігуном і електровелосипедом:

Тобі сподобається Фітнес-тест норвезького спецпідрозділу "порвав" професійного альпініста: божевільне відео

Наприкінці Нік Сіммондс вирішив просто проїхати на електровелосипеді. Він подолав 1,6 кілометра за 3 хвилини. І, ясна річ, віддав учасникам експерименту чесно зароблені ними гроші. Хай там як, але наш герой таки не зумів цілком і повністю "взути" електровелосипед.