В якийсь момент ти починаєш розуміти, що порно надто очевидне та не дозволяє проявляти фантазію. Натомість у цьому глядачеві чудово допомагають стрічки та серіали, які буквально пронизані сексом. На Men 24 лови добірку з гарячих секс-сцен, які можна побачити на Netflix.

Варте уваги Жінка зверху і Ко: Чоловіки назвали 7 своїх улюблених секс-поз

До слова, ти можеш скористатися нею, якщо хочеш перевірити реакцію твоєї коханої на порно. Хай там як, але персонажі цих стрічок теж займаються сексом. Хоч і не насправді. Тут ми розповідали, як же ж насправді знімають секс-сцени у кіно. Ти будеш приголомшений, гарантуємо!

Секс-сцени у кіно можуть збуджувати не гірше, ніж порно. І тут немає нічого дивного, адже професійні режисери, оператори, сценаристи й актори роблять усе для того, аби гаряча сцена на кілька секунд добряче розбурхала твою уяву.

1. У неї має бути все

  • She's Gotta Have It

Героїня серіалу Спайка Лі – Нола Дарлінг, бісексуальна художниця. Вона прагне залишатися вірною своїм принципам і мріям, насолоджуючись трьома коханцями.

2. Відчуття

  • The Feels

Цей неймовірний серіал розповідає нам про лесбійську пару, яка готується зв'язати себе вузами шлюбу. Щоправда, сумніви змусили зняти рожеві окуляри. Під час дівич-вечора виявилося, що одна з них ніколи не отримувала оргазм…

3. Відчуття8

  • Sense8

До твоєї уваги історія від сестер Вачовскі. Вона розповідає нам про вісьмох людей, яких об'єднує психічний зв'язок. Вони досліджують кохання, а також регулярно займаються оргіями. Цей серіал викидає з життя усі табу.

4. 365 днів

  • 365 Days

Герої цього серіалу випромінюють пристрасть. Польський еротичний трилер розповідає нам про мафіозі, який бере у полон жінку та дає їй усього рік, аби вона його покохала!

5. Нижче її рота

  • Below Her Mouth

Це історія кохання, яка показує емоційні та фізичні сплетіння таємного роману між двома жінками.

6. Відьмак

  • The Witcher

От тільки не розказуй, що ти ніколи не чув про Відьмака. У нас є щонайменше одна причина глянути цей серіал: Геральт (Генрі Кавілл) та Єнніфер познайомилися під час пристрасної оргії. Здається, аргумент вичерпний!

7. Еліта

  • Elite

Герої серіалу багаті, красиві та в основному бісексуальні. І саме останній фактор дозволяє їм експериментувати у стосунках, формуючи несподівані пари та, навіть, трійки. Якщо ти завжди задумувався над сексом утрьох і хотів запропонувати спробувати його своїй дівчині – глянь разом із нею цей серіал.

8. Будинок квітів

  • The House of Flowers

Це крута чорна комедія, яка розповідає про брудні секрети. Спойлер: у третьому сезоні автори повертаються у минуле, аби показати нам усім головну героїню Вікторію у молодості. Тоді вона була безтурботна та добряче грішила.

9. Видозмінений вуглець

  • Altered Carbon

Це науково-фантастичний серіал. У ньому одна з головних героїнь, Міріам, – надзвичайно фатальна жінка, яка намагається усіма силами спокусити головного героя, аби той відмовився від своєї місії. Один із методів її впливу – секс, звичайно ж!

10. Легкий

  • Easy

Це багатогранна історія друзів з Чикаго, які тиняються сучасним лабіринтом, побудованим з кохання, сексу, нових технологій і масової культури. Тут можна спостерігати й за сексом утрьох, і за БДСМ-практиками.

Тож тепер тобі не потрібно виправдовуватися, якщо кохана застукає тебе за переглядом чогось гаряченького. Ти усього лиш дивишся серіали на Netflix. Нічого кримінального!

Якщо Netflix тобі замало Як дивитися порно в інтернеті та не підхопити якогось вірусу: 4 чоловічі хитрощі