Часто похід до спортзалу відкладається лише тому, що тебе дратують люди поруч. У цьому випадку ми рекомендуємо або навчитися не реагувати на них, або добре вивчити "ворога", щоб вибирати для себе інший графік. Гайда вивчати 5 типів відвідувачів спортзалу, які люто бісять!

Варте уваги Татуювання, шоу байкерів і коктейлі на Nemiroff: у Києві пройде фестиваль Tattoo Collection

1. Чоловік, який не витирає піт

Класно, коли ти інтенсивно тренуєшся. Звичайно ж, ти хочеш отримати фактурне тіло за короткий проміжок часу. Але ці калюжі поту у спортзалі, який погано провітрюється, – справжнє пекло. А найгірше те, що вивітрюється цей аромат не відразу ж.

  • Побороти цю проблему можна двома способами: обирай інший час або ж віддай перевагу місцю біля вікна або кондиціонера. Тобі однозначно знадобиться ковток свіжого повітря.

2. Людина, яка багато кричить

Ясна річ, що крик може допомагати справлятися з вправами. Ба більше – ми знаємо, що лайка теж позитивно впливає на твою результативність. Але погодься, що страшенно дратує чоловік поруч, який без перестанку кричить, підіймаючи штангу.

  • Як врятуватися? Прихопи з собою на тренування навушники. Вони дозволять трішки приглушити цей дикий і нестримний рик.


Крик допомагає впоратися з завданням, але іноді дуже бісить / Фото Unsplash

3. Прихильник давати погані поради

Якщо ти новачок, то у спортзалі однозначно має знайтися затятий порадник. Він обов'язково повинен сказати: "Так, чувак, тобі просто потрібно взяти більшу вагу". Якщо цей чоловік не твій тренер, то і слухати його не варто. Пам'ятай про те, що перевантаження може стати причиною травм.

  • Як поводитися? Поясни, що не прагнеш за 2 тижні накачати неабияку раму. Але водночас будь ввічливим і подякуй за пораду. Тобі ж з цим чуваком ще ходити до спортзалу.

4. Нудисти у залі

Ясна річ, що тебе не має лякати голе чоловіче тіло. Але не хотілося б ходити у спортзал, щоб "милуватися" чиїмось волохатими сідницями. Звичайно ж, ніхто не оголяється біля тренажерів. Мовиться про роздягалку та зону душу. Але й там хотілося б, щоб кожен відвідувач тренажерки поводився дещо стриманіше.

  • Як реагувати? Залишай спокій і не звертай увагу на таких персонажів. Ну і пам'ятай про те, що ти теж можеш когось бісити, якщо забудеш накинути рушник навколо стегон.

5. Той, хто постійно поспішає

Їх найчастіше можна побачити у невеликих залах. Бракує інвентарю, тренажерів. Тож над тобою може нависнути чоловічок, котрий чекатиме, коли ж ти нарешті зійдеш, наприклад, з бігової доріжки.

  • Як поводитися у такій ситуації? Не бути надто нахабним. Але й не поступатися відразу ж, щойно на горизонті з'являється охочий стати на твоє місце. Пам'ятай про те, що ти сюди не порозважатися прийшов.


Не дуже просто тренуватися, коли над тобою хтось нависає / Фото Unsplash

Впізнав когось з цього списку серед тих, з ким ходиш в один тренажерний зал? Надіємося, що до однієї з категорій не належиш і ти.

Візьми на озброєння Спалюємо максимум калорій за мінімум часу: інтенсивне 10-хвилинне тренування на пляжі