Ютуб-блогер Дженсен Тунг, як і більшість, застряг вдома через пандемію коронавірусу. Вимушена ізоляція дала йому зрозуміти, що повернутися до бойової форми буде значно важче, ніж він думав. І одна з причин – зачинені спортзали. Тож він вирішив кинути собі виклик: 30 днів тренувань на дитячому майданчику. Men 24 розповідає, як цей челендж змінив його тіло.

Варте уваги 300 відтискань протягом 30 днів: чим закінчився челендж для американського олімпійця

Спочатку він подумав, що зможе повернутися у дитячі часи, виконуючи вправи на дитячому майданчику. Але дуже швидко збагнув, що він уже не всюди пролазить. Та й складно було витримувати на собі засуджуючі погляди батьків. Цікаво, що діти не були проти такого гостя на своїй території.

Дженсен зауважив, що зосередження уваги на незначних цілях допомогло йому зберегти мотивацію. Замість того, щоб щодня перевіряти своє тіло біля дзеркала у пошуках трансформації, він просто пообіцяв собі щодня приходити, виконуючи усі вправи, які може зробити на дитячому майданчику.

Візьми на озброєння Блогер показав, як художня гімнастика прокачала його тіло: зміни вражають

Дитячий майданчик перевіряє вашу наполегливість та рішучість. Він підштовхує до стратегічного та творчого підходу,
– зауважив Тунг.

Тут можна побачити трансформацію тіла Дженсена Тунга після 30-денного челенджу:

Найбільше, що він отримав від цього челенджу, – не зміна тіла, а новий менталітет. Ти починаєш почуватися упевненішим. До слова, якщо ти витримаєш осуд матусь, то тобі точно не будуть страшними усі ці жилаві качки у спортзалі.

Читай також 3 варіанти присідання, які прокачають твоє тіло та допоможуть виявити слабкі місця