BMW R80 – мотоцикл, зібраний з запчастин, які були у майстерні Renard Speed. Хлопці вирішили не позбуватися старих і непотрібних деталей, подарувавши їм нове життя. Донором для байка став BMW R80 / 7 моделі 1979 року. Дивися на Men 24, що з того вийшло!

Це цікаво Байк дня: новозеландці створили електричний ретробайк, який вражає своїм дизайном

Спочатку Ренард відремонтував і очистив 42-річний двигун R80 / 7, а потім з'єднав його з чотириступінчастою коробкою передач від старішого R80 / 5. Це міцна конструкція з повітряною камерою. Вихлопну систему вирішили поставити нову. Вона виготовлена з нержавіючої сталі. Бригада виготовила її з нуля – від колекторів "два в одному" до одинарного глушника.


Складається байк з різноманітних запчастин, які лежали у майстерні

Більшість деталей у цій збірці взяті зі старого мотокросового CZ. Ренард адаптував їх для BMW. Він зберіг стандартне 18-дюймове заднє колесо BMW, але розширив маятник, щоб він відповідав довжині нових амортизаторів.


Більшість деталей Ренард взяв зі старого мотокросового CZ

Кузов R80 – суміш виготовлених на замовлення й утилізованих деталей. Паливний бак – ще одна знахідка CZ. Ренард розширив тунель, щоб він відповідав рамі мотоцикла, а потім зробив для нього "аналоговий" датчик рівня палива. Сидіння виготовлене за індивідуальним замовленням – побудоване на алюмінієвому піддоні й оббите шматком пошарпаного вінілу, який валявся у майстерні.


Сидіння виготовлене за індивідуальним замовленням

Читай також Як риба допомогла створити Harley-Davidson

Команда також модифікувала підрамник BMW, а потім додала задній багажник, знятий з іншого байка. Рулон з інструментами – старий інвентар з власного магазину одягу та спорядження Ренарда. Крила замовили в італійської компанії Parafanghi Bastia, а жовті номерні таблички – алюмінієві деталі ручної роботи.


Крила замовили в італійської компанії Parafanghi Bastia

Фара – стандартна деталь, встановлена на модифікованих кронштейнах Honda XBR й оточена парою світлодіодних поворотників. Нижче – пара підніжок BMW R nineT Scrambler.


Фара встановлена на модифікованих кронштейнах

BMW Ренарда об'єднує безліч дрібних і продуманих деталей. Форма правої номерної дошки облягає глушник, а на лівій є виріз для важеля кікстартера. Команда навіть модифікувала задню частину переднього крила, додавши проріз під вихлопну трубу.


BMW складається з безлічі продуманих деталей, які сподобаються фанатам байків

Усі фото Kalle Veesaar

Тобі сподобається Байк дня: GULLWING X – мотоцикл, на створення якого надихнув Mercedes-Benz 300 SL