Завдяки своєму простому та практичному продукту компанія прагне забезпечити стійку мобільність не лише в Новій Зеландії, а й далеко за її межами. То що ж робить електричний мотоцикл FTN Motion? Гайда розбиратися разом з Men 24.

Це цікаво Байк дня: GULLWING X – мотоцикл, на створення якого надихнув Mercedes-Benz 300 SL

На відміну від багатьох інших електричних мотоциклів, представлених на ринку, у машині FTN Motion використовується надзвичайно просторий і водночас мінімалістичний дизайн. Електромотоцикл, оформлений у ретро-стилі, неймовірно просторий усередині, що оцінять фанати коротких мандрівок.


Байк може похизуватися мінімалістичним дизайном і містким багажником / Фото FTN Motion

При цьому в нього є потенціал стати фаворитом серед новачків. Одна з причин – полегшені ліцензійні вимоги у порівнянні з повноцінними мотоциклами. Зауважимо, що електричний мопед FTN Motion у стилі кафе-рейсерів перебуває у розробці ось уже кілька років. У компанії невтомно працюють над стилем і функціональністю. Усе для того, щоб фінальна версія задовольнила не лише естетів, а й тих, хто планує використовувати байк на щодень.


Максимальна швидкість мопеда – 50 кілометрів на годину / Фото FTN Motion

Тобі сподобається Байк дня: австрійці зробили ексклюзивний кастом з Honda CB360

FTN Motion уже відкрила замовлення на придбання свого електричного мопеда. Для цього потрібно внести заставу у розмірі 100 новозеландських доларів (близько 2000 гривень). Згодом, коли продукт буде готовим до випуску, цю заставу вирахують з повної вартості покупки. Обійдеться байк у 7 995 новозеландських доларів (майже 162 тисячі гривень) за вступні моделі Founders Edition. Що ж стосується масового користувача, то достеменно невідомо, коли стартап планує перейти на продаж за межами країни.

Читай також Німці створили кастомний Harley-Davidson Black Rod для колишнього футболіста збірної Нідерландів