Він розповів, що був у фітнес-подорожі впродовж 10 років. Він починав як бігун. Зрештою, зрозумів, що йому значно більше подобається ходити пішки, тому він вирішив припинити бігати і почати ходити ще більше.

Варте уваги Класична, преміальна або ароматизована: обери горілку і пройди тест про твій характер

П'ять років по тому він захотів заохотити та мотивувати інших робити те саме. Тому завів блог і почав його з гучного, публічного зобов'язання проходити 20 000 кроків щодня.

Він упродовж двох років робив по 20 тисяч кроків на день. І ось які уроки він взяв після цього непростого виклику.

1. Важливість попереднього рішення

Історія проходження щоденних 20 тисяч кроків розпочалася з рішення взяти на себе публічне зобов'язання протягом року. Незалежно від обставин, автор завжди досягав встановленого прагнення, надаючи цьому ділу велике значення.

2. Важливість використання емоційної винагороди як стимулу

Автор підкреслює важливість емоційної винагороди як сталого мотиваційного інструменту. Незмінне відчуття виконаного обов'язку та глибокого задоволення стає важливою динамічною силою, що допомагає подолати труднощі та забезпечує внутрішню мотивацію для досягнення поставлених цілей.


Девід Пол пообіцяв щодня робити по 20 тисяч кроків – і обіцянки дотримав / Фото Девід Пол

3. Важливість особистої конкуренції

Ще один важливий урок – сила внутрішньої конкуренції. Як змагання з самим собою може бути потужним мотиватором, автор розповідає про свої виклики та досягнення, використовуючи їх як інструмент для особистого зростання.

4. Важливість усвідомлення власних можливостей

Пройшовши 20 тисяч кроків щодня впродовж двох років, автор відкрив для себе новий рівень стійкості та визначив, що він здатен робити складні речі. Це відчуття самопереваги стало ключем до емоційної та ментальної сили.


Піші прогулянки дозволяють усвідомити власні можливості / Фото marymarkevich

5. Важливість розуміння справжньої сили

Окрім фізичного здоров'я, ця фітнес-подорож дала автору справжню силу. Зміцнення ментальної сфери та усвідомлення власних можливостей виявилися дорогоцінними плодами цього виклику, який він поставив перед собою.

Читай також 93-річний чоловік дав 6 порад, які допоможуть прожити довге та яскраве життя

Ця історія стала витоком невичерпної мотивації для читачів. Наш герой надихає виробляти нові звички, покращувати фізичне і ментальне здоров'я, а також вірити у власні сили.