Офіційно 11 випуск серії на YouTube називається Gymkhana 2020: Travis Pastrana Takeover. Насолоджуйся крутими та божевільними трюками на Men 24!

Тобі сподобається Ралі "Дакар" таки пройде у січні 2021 року, але за новим маршрутом

Дія відбувається у приморському рідному місті Тревіса Пастрани Аннаполісі, штат Меріленд, і навколо нього. Щоб переконатися, що за кермом сидить не інша людина, він починає зі стрибка через гоночний човен через широку протоку.


Водій приземлився на другому березі протоки / Скриншот з відео

Нам, на жаль, не повідомляють, наскільки великий розрив і як високо машина перебуває над водою. Але ми переконані, що на Dacia Logan таке точно не повториш. А вираз обличчя Пастрани під час виконання цих трюків майже так само захоплює, як і те, що він витворяє!


Після цього він "позмагався" з літаком / Скриншот з відео

Крім цього, глядачів "частують" декількома основними продуктами Gymkhana, такими як ковзання міськими вулицями, пончики, ще трохи пончики та навіть тандемний пончик з абсолютно новим Subaru BRZ. Потім нам показують ще більше повітряних витівок – стрибок на 360 градусів злітно-посадковою смугою під час "зіткнення" з повітряним гонщиком Red Bull.


В одній з частин гонки водій влаштував батл з Subaru BRZ / Скриншот з відео

Дивися також Розкіш на колесах: Bugatti представила лімітований Chiron Sport "Les Légendes du Ciel"

Зрозуміло, що цей новий фільм "джимхана" зняли не тільки для того, щоб своєрідно "передати факел" новому водієві, який виконує ті ж трюки. Але будемо вважати, що перший млинець – не нанівець. Сильні ж сторони Пастрани – швидкість і повітря у порівнянні з плавнішими обертаннями Блока і божевільними маневрами. Якщо це майбутнє Gymkhana, франшиза у дуже надійних руках.


Пастрана – справжній екстремал, який запалить Gymkhana / Скриншот з відео

Варте уваги 3 найкращі інвестиції для твоєї першої машини: у що варто вкласти гроші