Квітень підбігає до логічного кінця. А це означає, що потрібно не лише будувати плани на наступний місяць, а й наводити лад у власному житті. Зокрема, деяким знакам Зодіаку цього тижня зорі рекомендують приділити максимум уваги стосункам. Читай на Men 24 актуальний чоловічий гороскоп на тиждень 26 квітня – 2 травня 2021 року саме для твого знаку Зодіаку.

Варте уваги Дякую, але ні: ще 4 приклади влучних фраз для тих, хто не вміє відмовляти керівництву

Гороскоп на тиждень 26 квітня – 2 травня


Овен (21 березня – 20 квітня)

Якщо Овни будуть настільки багато працювати, то рано чи пізно вони почуватимуться виснаженими. Тож спробуй дотримуватися балансу між роботою й особистим життям. Що стосується останнього, то зорі рекомендують вечорами влаштовувати собі романтичні прогулянки або ж вечері. Спільне проведення часу позитивно вплине на тебе та твою кохану.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельцям цього тижня слід бути максимально м'якими. Спробуй уникати агресивних фраз і надмірної кількості емоцій. Твої співрозмовники можуть подумати, що ти намагаєшся на них тиснути. А це, у подальшій перспективі, може негативно вплинути на клімат не лише на роботі, а й поза нею. Найкраще, що ти можеш зробити, – відмовитися на наступні кілька днів від критики. Заміни її дружніми порадами. Тобі сподобається.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Чоловікам-Близнюкам зорі рекомендують бути трішки заощадливішими цього тижня. Ти живеш на широку ногу, що дуже скоро негативно вплине на фінансове становище. Спробуй бодай відмовитися від усіляких дрібниць, які не мають для тебе ніякого значення. Це дозволить не лише зекономити, а й зберегти рівновагу, пов'язану з фінансовим добробутом.


Рак (22 червня – 22 липня)

Що стосується Раків, то їм слід більше часу проводити зі своєю коханою людиною. Якщо ти продовжиш настільки багато працювати, то не варто дивуватися, що між вами рано чи пізно пробіжить чорна кішка. Спробуй пояснити, що робота забирає у тебе досить багато часу, але ти з усіх сил намагаєшся знайти трохи часу, який можна буде присвятити цілком і повністю їй.

Це цікаво Чоловіки не плачуть: звідки взявся цей стереотип і чому він шкідливий


Лев (23 липня – 23 серпня)

Перша половина тижня для Левів буде максимально легкою та невимушеною. Чого не скажеш про наступні кілька днів. Тобі потрібно буде не лише влитися у звичний режим, а й позакривати усі робочі "хвости". Але не варто перейматися, адже ти впораєшся з усіма поставленими перед тобою задачами. Головне – грамотно розподілити час і зусилля.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Якщо Діви хочуть гарно провести вихідні у колі рідних, то їм однозначно потрібно буде неабияк попітніти протягом буднів. Спробуй чітко розставити пріоритети, щоб не лише знаходити достатньо часу для робочих питань, а й особистого життя. Найменше, що ти можеш зробити, – не перевіряти робочі чати й електронну пошту по завершенні робочого дня.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терезам цього тижня зорі рекомендують відповідальніше поставитися до власного здоров'я. Якщо ти почуваєшся не надто добре останнім часом, зателефонуй сімейному лікарю та проконсультуйся. Цілком імовірно, тобі потрібно буде здати аналізи. Але цього боятися не варто. Адже краще запобігти погіршенню самопочуття, ніж лікувати негативні наслідки недуг.

Візьми на озброєння Три види національного сексу: найцікавіше про німців і шведів у ліжку


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Якщо чоловік-Скорпіон щось вирішив, то зупинити його практично неможливо. Тож будь максимально обережним, приймаючи поспішні рішення цього тижня. Якщо у тебе виникають певні сумніви, порадься з коханою людиною. Одна голова – добре, але дві – однозначно краще. Тож не варто цілком і повністю перетягувати на себе ковдру приймання важливих рішень.


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Якщо Стрільці хочуть провести гарні та вдалі вихідні, їм потрібно неабияк попітніти у будні. Спробуй не відкладати на потім важливі справи, а також відповідати на всі електронні листи. Це дозволить не лише встигати геть усе, а й геть зовсім не думати про роботу на вихідних. А вони, якщо ти пам'ятаєш, будуть затяжними.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козерогам зорі пропонують зупинитися та видихнути. Останнім часом ти надто багато від себе вимагаєш. А це може стати причиною не лише фізичного, а й емоційного виснаження. Тож спробуй виділити достатньо часу, який ти цілком і повністю присвячуватимеш собі. Тобі однозначно сподобається те, як твій організм відреагує на можливість відпочити від роботи.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Що стосується Водоліїв, то їм потрібно відповідальніше ставитися до своїх обов'язків. Спробуй цього тижня приємно здивувати боса, виконавши геть усі його доручення. Гарантуємо, що це позитивно вплине на твою подальшу кар'єру. Тож не лінуйся власноруч робити своє життя кращим.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Чоловікам-Рибам цього тижня зорі рекомендують присвятити максимум уваги фізичній активності. Ти останнім часом надто засидівся вдома. Тож спробуй бодай на годинку щодня виходити на вулицю. Подихай свіжим повітрям, прогуляйся до сусіднього парку та візьми каву з собою. Це однозначно позитивно вплине на твоє самопочуття.

Читай також Чому люди купують дорогі речі, які не можуть собі дозволити