Ведучий Improv Live Show та суддя ігрового шоу "Хто зверху?" Олександр Педан розповів, що для нього означає термін "справжній чоловік", та як це доводити у сучасному світі. Men 24 розповідає, що про це усе думає успішний шоумен.

Це цікаво Цей хлопець показав, що є дійсно сексуальним у шлюбі: кумедні фото до та після

Мені не подобаються крайнощі, коли кажуть, що чоловік має бути трохи симпатичнішим за мавпу, чи лісорубом, мисливцем, та вміти загнати оленя в полі. Не варто ділити на біле та чорне. Буває й золота середина. І я намагаюся її знайти,
– зізнається Сашко Педан.


Олександр Педан вважає, що потрібно шукати золоту середину / Фото Олександр Педан

Він додав, що обожнює екстремальні види спорту. Там він може довести собі, що він – чоловік. Що не боїться перешкод і готовий досягати нових вершин.

Сходячи на "п'ятитисячник" (гору висотою 5 км – ред.), ти реально доводиш собі, що можеш більше, ніж навіть сам очікуєш. Це з одного боку. А з іншого, вважаю, що треба не комусь іншому доводити, що ти чоловік, а лише самому собі,
– підкреслив ведучий.

Варте уваги Не лише з'їхав від батьків: 10 неочевидних ознак, що ти вже нарешті подорослішав

Якщо ти не фанат екстриму та спорту, то телеведучий дав ще кілька простих порад, які ґрунтуються винятково на його власному досвіді.

Роблю це і коли знаходжу можливість приділяти увагу сім'ї, проводити багато часу з дітьми, пекти печиво з сином, гратися з ним машинками й динозаврами та ходити на шопінг з донькою,
– додав Педан.


Він переконаний, що справжній чоловік – той, хто проводить час з сім'єю

Не менш складним викликом, на його думку, є знайти баланс між роботою й сім'єю. Адже працювати й утримувати сім'ю, щоб твої рідні ні в чому собі не відмовляли, – теж вчинок справжнього чоловіка.

Тож годі бути заручником стереотипів. Справжній чоловік – той, на кого можна покластися. Той, хто кидає собі виклики та бореться з перешкодами, які постають на його шляху.

Читай також 5 крутих книг, які повинен прочитати кожен зацікавлений у бізнесі чоловік