Україна продовжує титанічно протистояти ворогові. І абсолютно кожен працює над тим, щоб наблизити день перемоги. Армія, волонтери, представники бізнесу, усі зараз об'єднані єдиною ідеєю – поверненням нашої держави та громадян до нормального життя. Працює над цим і бренд Nemiroff.

Читай також Представники 80 країн світу зустрілися на виставці у Берліні: чим гостей вражав бренд Nemiroff

Він продовжує передавати медичне обладнання та медикаменти, які критично необхідні для якісного лікування наслідків мінно-вибухових травм, у рамках глобальної кампанії "Нестримний дух України". Другу партію допомоги отримали шпиталі Вінниччини, де проходять реабілітацію незламні Герої України та її мирні мешканці, котрі постраждали від війни.

Nemiroff продовжує підтримувати незламних

До другої партії допомоги увійшло необхідне для реабілітації українців. Мовиться і про великий асортимент лікарських засобів, і про комп'ютерну техніку. Також бренд Nemiroff передав інше обладнання, яке дозволить ефективніше лікувати українців.

Nemiroff передав медичним закладам другу партію допомоги: дивіться відео

У Nemiroff наголошують, що у ці складні періоди для кожного українця, надзвичайно важливо піклуватися не лише про себе. Слід допомагати рідним і близьким, а також усій Україні. Адже ми як ніколи рідні один одному зараз!

Ми безмежно вдячні всім нашим Героям, які захищають нашу Україну. Nemiroff завжди буде відповідати своїм власним цінностям – рухатися вперед, залишатися сміливими та незламними і ці цінності зараз символізують саме українці. Бажаємо всім швидкого одужання та відновлення!,
– наголошують у компанії.

Медичні установи отримали необхідне для реабілітації / Фото Nemiroff

Нагадуємо, що кошти, які спрямували на реабілітацію незламних українців, вдалося зібрати завдяки кампанії "Нестримний дух України". В її рамках продаються відразу дві лімітовані лінійки продукції:

Прибуток з кожної пляшки з цих лімітованих лінійок бренд передає на благодійність.

Це цікаво Єдиний з України: бренд Nemiroff викликав ажіотаж на міжнародній виставці у Каннах

Наостанок додамо, що у непрості для нас часи вкрай важливо демонструвати єдність. Абсолютно кожен українець – на своєму фронті – наближає державу до перемоги. Лише разом ми зможемо як прогнати ворога з України та допомогти тим, хто від нього постраждав.