Відповіді можна намагатися віднайти у різні способи. Поговоримо про один із них – систему Таро. Перегляньмо, що підготував 2023 рік для українських чоловіків. Розклад Таро проаналізував для Men 24 фахівець у цій царині Олексій Ізмалков.

Також цікаво Світло буде у Левів, Риб оточить темрява: гороскоп на 2023 рік для чоловіків усіх знаків Зодіаку

Яким буде 2023 рік для чоловіків – прогноз Таро


Що буде з роботою та фінансами у 2023 – передбачення Таро / Фото Men 24

Робота

На питання щодо роботи випала карта Правосуддя, вона ж Справедливість. Цей аркан насамперед вказує на те, що в роботі буде багато офіційної тяганини: перегляд декларацій, перевірки різноманітних інстанцій, перерахунки, перегляд звітів. Може статися навіть якась структурна зміна.

 • Якщо ти у пошуках роботи, є пенсіонером чи просто зараз не можеш працювати через певні обставини – не переживай. Карти кажуть, що ти отримуватимеш фінансову допомогу від офіційних структур та їхню протекцію, державні виплати. Також важливо знати: карти прямо говорять про вдале офіційне працевлаштування, тобто для багатьох претендентів рік буде дійсно успішним.

 • Якщо ти працюєш за наймом, карти вказують тобі на два моменти. Перший – твою роботу часто перевірятимуть і ти ризикуєш застрягнути у паперовій тяганині. Другий – є чималі шанси, що ти вирішиш розрахуватися та піти геть із поточного місця роботи.

 • Якщо ж у тебе є свій бізнес, то у 2023 році на тебе може чекати реструктуризація. Карти радять: якщо раптом досі ти працював нелегально – чимдуж оформляй свій бізнес у рамках закону.


Карти Таро не розповідають майбутнє, але вказують найімовірніше / Фото Men 24

Варто знати Їх шукали найчастіше: 10 найпопулярніших коктейлів у 2022 році

Фінанси

На сферу фінансів випав аркан Верховна Жриця. Додаткові карти на цю позицію – дев'ятка мечів, туз монет та двійка чаш. У зв'язці аркани вказують, що чоловіки, попри свої страхи й побоювання, матимуть можливість побачити зелене світло у схваленні дуже бажаного значного кредиту на омріяну покупку. Втім, це може бути й позика від друзів чи просто фінансова протекція.

 • Якщо ти залучений до сфери медицини, психології, езотерики чи, може, працюєш на секретні служби, то 2023 рік у плані фінансів для тебе буде просто квітучий.

 • Для всіх інших у цьому випадку є питання. Карти радять заощаджувати гроші та сміливо приймати фінансову допомогу зі сторони – від партнерів, батьків чи держави.


Які новини будуть в особистому житті та здоров'ї у 2023 – передбачення Таро / Фото Men 24

Здоров'я

На цю позицію у нас випала карта Світ. Вона говорить, що є ризик прояву спадкових захворювань (бо Світ символізує геном).

 • А проте є й хороші новини – карти натякають на зачаття нового життя. Якщо ти й твоя друга половинка планували це – 2023 рік буде найвдалішим часом.

 • Ще Світ символізує хвороби, які передаються повітряно-крапельним шляхом (різні віруси та бактерії), тому будь максимально обережним щодо цього упродовж усього року.

Зверни увагу Реабілітація Незламних триває: Nemiroff передав третю партію допомоги постраждалим від війни

Особисте життя

Сюди у нас потрапила карта Колесо Фортуни, а це завжди – несподіваний поворот подій. Це може бути як вдала випадкова зустріч, так і важкий раптовий розрив. Також Колесо Фортуни – це карта карми, тобто для багатьох чоловіків у 2023 році питання особистого життя будуть доленосними. Додаткові карти на цю позицію: Світ, Король Мечів, Паж Мечів. У зв'язці це означатиме:

 • для самотніх – зустріч знакового партнера через листування (знайомство в інтернеті) або в рамках поїздки будь-куди;

 • для тих, хто опинився у любовному трикутнику – ти дійдеш до усвідомлення, що такий формат стосунків себе вичерпав і більше немає сенсу в них вкладатися (у підсумку ти обірвеш ці зв'язки);

 • для тих, хто перебуває у стабільних стосунках (зустрічаються, живуть разом, взяли шлюб), тут справді може статися зачаття дитини, яке давно планувалося, а також, хоч це і не для всіх, у 2023 році ти можеш випадково виявити якісь факти (листування, записи) у твоєї другої половини, які розкриють нечесність з її боку (розрив такого союзу більш ніж можливий).


Як загалом Таро оцінюють 2023 рік для українських чоловіків / Фото Men 24

Таро про 2023: що піде геть, а що прийде у твоє життя

З чим ти увійдеш у 2023? Знакова карта – Імператриця.

 • У тебе може з'явитися нова дівчина, дружина або загалом жінка, яка тебе підтримуватиме.

 • У 2023-й ти увійдеш у стані натхнення: з новими планами, цілями, завданнями, рубежів, яких хочеться досягти.

З чим ти вийдеш із 2023 року? Знакова карта – Повішений.

 • Карта переоцінки свого бачення світу та погляду на різні речі з кардинально нової для себе сторони.

 • Багато хто під кінець року може розтратити всі свої сили та впасти у стан застою і позиції "не чіпайте мене". Та будуть і такі, хто досягне духовного прозріння і вирішить заглибитись у питання духовності.

До слова Ці знаки Зодіаку стають найкращими керівниками: перевір, чи є ти у списку

Що прийде упродовж 2023 року? Знакова карта – Смерть.

 • Не лякайся. Це карта, яка насправді говорить про кардинальну трансформацію у твоєму житті, тобто щось у 2023 році з'явиться таке, що може повністю змінити твій лайфстайл (спосіб життя).

 • Також Смерть може вказувати на перетворення – новий стиль, зачіску або навіть пластичні операції. Але, на жаль, дійсно є ризик втратити когось із близьких, друзів чи знайомих.


Що ще слід знати про 2023 рік – настанови Таро / Фото Men 24

Що піде геть упродовж 2023 року? Знакова карта – Вежа.

 • "Вже зробив понад два десятки розкладів, і дуже часто для українців випадає саме ця карта: Вежа", – зауважив фахівець. А у контексті питання це – відхід руйнувань, завершення бойових дій і закінчення війни.
 • Карта в особистісному розрізі вказує, що з твого життя піде те, що тебе руйнувало. Це можуть бути токсичні друзі, гіркі стосунки, залежності (наприклад, від куріння), нелюба робота тощо.

Таро про 2023: карта року та урок року

Несподіванка року. Знакова карта – Відлюдник.

 • Додаткові карти: вісімка монет, десятка чаш та шістка монет – аркани, які говорять, що несподівана пенсія чи відпустка своїм коштом – реальна перспектива.
 • Так само як і, скажімо, несподівана фінансова допомога від родини. Наприклад, якщо ти тривалий час намагався закрити якісь кредити та борги, у 2023 році тобі раптово з цим допоможуть.


2023 – урок і порада року, а також карта року за Таро / Фото Men 24

Карта року. Однозначно – Колісниця.

 • Це завжди про рух уперед, зміну місця проживання, переїзди до інших міст та країн. Може виникнути питання придбання нового автомобіля чи іншого транспортного засобу.
 • Але загалом це карта прориву, руху, досягнення нових результатів.

Чому ти не знав? Перше побачення перетвориться на катастрофу з цими знаками Зодіаку

Урок року. Знакова карта – Сонце.

 • Головне, що тобі потрібно буде винести з 2023 року – це надія. Всупереч будь-яким ситуаціям, які стаються у житті, і попри те, якою темною здається ніч, ніколи не опускай руки й ніколи не здавайся.
 • Плекай надію і помічай добре навіть у поганому.

Порада року. Знакова карта – Помірність.

 • Це карта балансу та рівноваги. У 2023 році намагайся підходити до всіх питань виважено та мудро, приймай рішення за допомогою аналізу, а не емоцій.
 • І, зрештою, все буде добре!