Уже понад 9 місяців українці титанічно протистоять російській агресії. І над наближенням перемоги зараз працює абсолютно кожен. Армія, волонтери, представники бізнесу – усі як один – працюють над поверненням нашої держави та її громадян до нормального життя. Сприяє цьому і бренд Nemiroff.

Читай також Їх шукали найчастіше: 10 найпопулярніших коктейлів у 2022 році

Він і надалі передає медичне обладнання, а також медикаменти, критично необхідні для якісного лікування наслідків мінно-вибухових травм. Підтримка українців стала можливою завдяки глобальній кампанії "Нестримний дух України". Це уже третя партія допомоги, яку отримали шпиталі Вінниччини, в яких реабілітацію проходять незламні Герої України, а також її мирні мешканці, котрі постраждали від війни.

Підтримка незламних українців триває

Третя партія допомоги незламним українцям теж містить необхідне для їхньої реабілітації оснащення. За допомогою цих пристроїв наші земляки, котрі постраждали від рук ворога, матимуть можливість ефективніше проходити процес відновлення.

Цього разу медичні заклади отримали прилади для реабілітації плечового суглоба Artromot-S4, а також ліктьового суглоба Artromot-E2, тренажер для відновлення роботи рук та ніг Motomed loop, а також бігову доріжку THERAPIE. Усе це оснащення передали у рамках планових 10 мільйонів гривень, зібраних з прибутку від продажу лімітованої лінійки продукції Nemiroff.


Реабілітаційний центр отримав обладнання для відновлення захисників / Фото Nemiroff

Зауважимо, що першу партію допомоги передали напередодні Дня Захисника України, а другу – наприкінці жовтня. Її вже активно використовують для реабілітації незламних українців.

Благодійна кампанія "Нестримний дух України" триває. Бренд Nemiroff, спільно зі своїми споживачами та партнерами з-за кордону, продовжує збирати кошти. Зокрема, від продажу лімітованої продукції Nemiroff Особлива для ринку України та Nemiroff Premium De Luxe для ринків США, Канади та Європи.

Варте уваги Українські традиції та сучасні інновації: за що мільйони полюбили медову з перцем

Наостанок додаємо, що у ці непрості часи дуже важливо гуртуватися. Адже кожен без винятку українець – на своєму фронті – наближає нашу державу до перемоги. Лиш в єдності ми зможемо прогнати ворога з України, а також допомогти тим, хто від його рук постраждав.