До твоєї уваги на Men 24 основні риси, які відрізняють мільйонерів від інших. Берися за їхнє прокачування, щоб досягнути бажаного успіху.

Візьми на озброєння Час летить, але пілот – ти: як стати продуктивнішим на роботі за методом "90 на 30"

1. Мільйонери не бояться провалів

Почнемо з цифр, які показують реальність: 9 з 10 стартапів зазнають невдачі. Тож будь готовим, що більшість твоїх ідей можуть не спрацювати та не знайти втілення у життя. Твої партнери можуть відмовлятися, інвестори – забирати гроші назад. Але це не означає, що потрібно здаватися та повертатися на свою стару роботу.

  • Успішні люди не бояться невдач. Вони вчаться на кожному провалі, аби ставати кращими!


Кожен провал робить тебе кращим і сильнішим / Фото unsplash

2. Мільйонери мріють масштабно

Ну що, ти теж кепкуєш над ідеєю Ілона Маска відправитися на Марс? А ми б не були такими категоричними. Винахідливий підприємець просто завше ставить собі амбітні цілі. Це стосується як будівництва підземних тунелів для подолання заторів, так і під'єднання комп'ютера до людського мозку. Та й від Tesla його відмовляли, адже тоді ніхто не підозрював, що електромобілі зможуть малими кроками завойовувати світ.

  • Думай масштабніше, аби досягати успіху. Натомість надто скромні цілі змушують тебе тупцювати на місці.


Успішні люди мріють масштабніше / Фото unsplash

Варте уваги 9 корисних звичок, які змінять твоє життя на краще

3. Великі ідеї виникають тоді, коли їх не чекають

Недостатньо просто прийти на нараду та вимагати від усіх генерування геніальних ідей. Це так не працює! Ілон Маск, до прикладу, розповів, що саме під час прийому душу в його голову влазять найблискучіші ідеї. Керівники найуспішніших компаній розповідають, що проводять збори на ходу. На їхню думку, концентрація на ходьбі дозволяє проявляти творчість та бути продуктивнішими. Так думки природним чином з'являються у твоїй голові, а не з-під палки.

  • Візьми собі за звичку записувати ідея, які виникають у твоїй голові. Можеш використовувати блокнот, смартфон або просто надиктовувати їх.


Геніальні ідеї можуть спадати на думку тоді, коли їх не чекають / Фото unsplash

4. Мільйонери виходять за рамки

Успішні люди підходять до виконання задач креативно. Вони не шукають легких шляхів, влаштовуючи собі справжній біг з перешкодами. Не варто концентруватися лише на одному рішенні. Придумай собі з десяток ідей, аби вирішити задачі, які стоять перед тобою. Це дозволить тобі по-іншому глянути на проблему. Також зможеш прокачати підприємницькі м'язи, адже регулярно виконуватимеш складні завдання.

  • Не зациклюйся на якомусь одному рішенні. Спробуй знайти інше. Цілком імовірно, що саме воно приведе до бажаного результату!


Будь креативним і виходь за рамки звичного / Фото unsplash

Читай також 5 дуже поганих якостей, які іноді дуже добре допомагають у житті

Прокачуй ці риси, аби досягнути бажаного успіху. Пам'ятай про те, що кожен твій провал робить тебе кращим і сильнішим. Іди назустріч своїй мрії та не бійся виходити за звичні рамки!