Зйомки порно не значно легші, ніж процес створення художніх фільмів. Ба більше, ролики з рейтингом X потребують часто значно більшої віддачі та старань. А Men 24 знає ще й кілька секретів порно, про які ти навіть не підозрював!

Це цікаво Яким є секс, якщо твій пеніс занадто великий: 5 відвертих розповідей дівчат

1. Не все те сперма, що нею здається

Аніккі Олбрайт, директорка й артистка року AVN, розповіла, що тілесні рідини у відео зазвичай справжні. Але на фото, які знімають паралельно з відео, еякулят замінюють на рідкий пеніцилін або лубриканти.

  • Чому так? А тому, що акторові потрібно еякулювати на камеру для відео. Потім потрібно зробити ще й ефектні кадри зі спермою на тілі. І тут використовують ті ж методи, якими не нехтують food-фотографи.


Для ефектного кадру справжню сперму замінюють на штучну / Фото unsplash

2. Місячні – не завада

Ти не повіриш, але твоя улюблена акторка в одній з останніх сцен, яку ти дивився, цілком могла мати всередині губку. Одна з зірок порно розповіла, що цей метод використовують часто, адже неможливо зупинити процес зйомок лише тому, що в акторки – місячні.

  • Головне – кожні пів години змінювати губку, аби переконатися, що все йде по плану.

3. Оргазми за розкладом

У порноіндустрії роблять все для того, аби здивувати глядача. Тож немає нічого дивного, що сценарії стають ще специфічнішими, а також точно прописують кожну дію. Режисер під час знімань може чітко сказати: "ти збираєшся влаштувати стриптиз, а потім через дві хвилини після початку сцени знімаєш бюстгальтер, а ще через хвилину – трусики, і ще через три – ви починаєте мастурбувати".

  • Що стосується оргазмів, то деякі актриси дійсно намагаються його досягнути. І причина тут проста: "глядачам подобається бачити, як жінка отримує задоволення".


Кожен порноролик має чіткий сценарій і графік / Фото unsplash

Візьми на озброєння Як розкусити, що твоя кохана симулює оргазм: 6 червоних прапорців

4. Анальний секс потребує ретельної підготовки

У намаганні урізноманітнити інтимне життя чоловіки часто задумуються над тим, як же запропонувати партнерці зайнятися анальним сексом. Здавалося б, що ж тут страшного? У порно все відбувається швидко, просто та приємно. Та й на камеру процес виглядає максимально безшовним й ідеальним.

"Дівчата контролюють свою дієту за день або за два до анальної сцени, щоб усе вичистити. У більшості випадків вони роблять клізму напередодні уранці та ввечері, щоб переконатися, що все гаразд", – розповіла Олбрайт.

  • Не варто забувати й про больові відчуття. В такому випадку дівчата часто використовують спеціальні мазі або пігулки, які послаблюють неприємні відчуття.

5. Усі регулярно здають тести

І мовиться не про ЗНО з української мови. Кожен порноактор зобов'язаний регулярно здавати тести, аби переконатися, що він не є носієм інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Ба більше, перед кожною зйомкою актори показують один одному результати. В інакшому випадку знімання просто не відбудеться.

  • Цікавий той факт, що режисерам і продюсерам не дозволяється бачити результати тестування.


Кожен актор і актриса регулярно здають тести на виявлення ІПСШ / Фото istock

6. Іноді актори мають репліки

А хто сказав, що порноакторам не потрібні слова? Не всі вони можуть з голови видати ідеальну фразу, яка б підходила певній сцені. Те ж стосується дій у кадрі. Режисер може показати табличку з написом "зніми трусики", якщо потрібно перейти до наступного етапу.

  • Тож не виключено, що в останньому відео, яке ти дивився, усі репліки написані режисерами, аби актори не тупили під час знімань.

Читай також Секс-етикет для чоловіків: правила, які ніколи не можна порушувати

7. Косметика по всьому тілу

Ти не повіриш, але макіяж наносять не лише на обличчя, а й на все тіло. Наприклад, часто приховують свої татуювання за допомогою косметики. Це часто роблять ті актори, які не показують своїх облич у кадрі. А тату – один з маркерів, який дозволяє впізнати, до прикладу, свого сусіда або сусідку по під'їзду.


На тілі порноакторів може бути багато гриму / Фото unsplash

До слова, навіть home-відео часто бувають зрежисованими. Тож не потрібно вестися на все, що пишуть. Спробуй глянути на улюблені ролики з часткою скептицизму. І ти побачиш грамотну склейку, прописаний сценарій, а також штучність гри акторів.