Секс під час відпустки дозволить не лише гарно провести час з коханою людиною. У вас ще й буде нагода спробувати все те, на що у вас не вистачало ані сил, ані часу. Тож гайда разом з Men 24 вивчати 7 правил ідеального сексу у відпустці, який подарує ще більше задоволення!

Це цікаво Зроби секс максимально чуттєвим: 5 хитрощів, які варто взяти на озброєння

1. Починай день з сексу

Експерти рекомендують під час відпустки починати свій ранок саме з сексу. Особливо, якщо ви вибралися на курорт з системою all inclusive. По-перше, це дозволить прокинутися. По-друге, ви почуватиметеся бадьорими протягом усього дня. По-третє, ввечері у вас просто може не залишитися сил і бажання на цей приємний процес. Усе як вдома, але на курорті.

2. Відмовся від сексу після їди

Ми не будемо тобі довго пояснювати, чому секс після їди – кепська ідея. Але про всяк випадок нагадаємо, що під час відпочинку ти дозволяєш собі з'їсти значно більше ніж зазвичай. Тож після цього ти не захочеш про секс навіть чути. Твій максимум – лягти на шезлонг і очікувати, коли та вся смачнюща їжа вляжеться бодай десь.


Секс – останнє, про що ви будете думати після їди / Фото Unsplash

3. Уникай надмірної кількості алкоголю

Під час відпустки ми рекомендуємо віддавати перевагу легким алкогольним коктейлям. Вони дозволять тобі не лише гарно провести час, а й не перейматися через похмілля та втому, яка може раптово навалитися. В такому випадку думки про секс зранку не відходитимуть на задній план через потенційне похмілля.

4. Секс-іграшкам ствердне ТАК

Під час сексу у відпустці ви можете спробувати те, до чого давно не доходили руки. Наприклад, додати до свого інтимного життя секс-іграшки. І мовиться тут не лише про вібратори. Можете використовувати кільця для пеніса, додаткові стимулятори. Також не забудьте прихопити масло для масажу. Усі ми знаємо, що він може стати ідеальною прелюдією!

Спробуйте також Секс з кубиками льоду: простий спосіб додати пікантності у ваше інтимне життя

5. Кохайтеся не лише на ліжку

Звичайно ж, протестувати готельне ліжко потрібно. Але не варто зациклюватися лише на ньому. Якщо у вас простора та зручна ванна кімната – віддайтеся пристрасті у ній. Можете використовувати нові для себе поверхні, місця. Але затямте раз і назавжди, що кохатися у басейні та на пляжі не варто. У вас є всі шанси нарватися на небажані клопоти.


Спробуйте зайнятися сексом не лише на ліжку, а й у душі / Фото unsplash

6. Уникайте поспіху

Секс під час відпустки повинен бути повільним, а ви – концентрувати максимум уваги на отриманні задоволення. Тож не потрібно намагатися вкластися у 5 хвилин лише для того, щоб не проґавити сніданок. Краще привчіть себе прокидатися трохи раніше!

7. Додайте флірту

Цікавий спосіб, який дозволить урізноманітнити ваше інтимне життя. Спробуйте пофліртувати один з одним. Можете, наприклад, одного дня прикинутися незнайомцями та спробувати почати курортний роман. Це однозначно подарує вам несподівані відчуття та дасть можливість повернути пристрасть у ваші інтимні стосунки.

Варте уваги 5 дівчат розповіли, що їх найбільше збуджує

Якщо цієї зими ви плануєте вибратися кудись у теплі країни – скористайтеся нашими порадами. Вони дозволять отримати максимум задоволення від сексу під час відпустки!