Відразу ж поспішаємо тебе заспокоїти. Сексуальні сни такого типу – цілком нормальне явище. А ми на Men 24 спробуємо тобі допомогти розібратися, що ж означають твої дивні сексуальні сни.

Це цікаво 3 поради, які допоможуть повернути пристрасть у вашу спальню

1. Секс з незнайомкою

Це не обов'язково означає, що ти хочеш зрадити своїй коханій або дружині з сусідкою або симпатичною офіціанткою. За словами Лаури Льовенберг, авторки книги "Мрій про це: відкрий свої мрії, зміни своє життя", це означає лише те, що у людини, з якою ти займаєшся сексом у своїх снах, є те, чого ти теж хотів би мати.

Секс – найкращий спосіб об'єднати двох людей. Коли ти займаєшся сексом з кимось уві сні, це зазвичай означає, що ти шукаєш те, що у нього є, а в тебе – ні,
– зауважила вона.

2. Секс з керівником

Знову ж таки, це не обов'язково означає, що ти щось відчуваєш до свого боса. Швидше за все, ти шукаєш кращих стосунків з ним. Оскільки секс настільки інтимний, він може означати, що ти відчуваєш величезну дистанцію між собою та керівником. Можливо, через стиль управління, який би ти хотів змінити.


Сон про секс з керівником означає, що ти відчуваєш величезну дистанцію між вами / Фото unsplash

3. Ти шукаєш тихе місце зі своєю партнеркою

Уві сні ви старанно шукаєте місце для сексу? Тоді це може вказувати на відсутність зв'язку між вами обома у повсякденному житті. Критично глянь на свій календар: ти просто зайнятий, але не особистим життям. Тому такі сни – сигнал, що слід запланувати побачення зі своєю коханою!

Варте уваги Секс з кубиками льоду: простий спосіб додати пікантності у ваше інтимне життя

4. Секс на публіці

Цей сон може просто збутися, коли сім'я або друг критично відгукуються про твою кохану. Це змушує тебе почуватися незахищеним, що відбивається у твоєму сні. Ти, ймовірно, боїшся, що інші засуджуватимуть твоє особисте життя та твій вибір.


Секс на публіці свідчить, що ти боїшся осуду особистого життя / Фото unsplash

5. Секс зі знаменитістю

Галь Гадот навідувалася до тебе цієї ночі? Яким би гарним не був секс, річ не у ній. Замість цього секс-сон зі знаменитістю може вказувати на те, що ти шукаєш центр уваги у своєму житті. Ти також просто хочеш бути у центрі уваги. Тож зроби це!

6. Сон про колишню

Твоя колишня іноді з'являється у снах? Тоді це може просто означати, що ти подорожуєш "жорстким диском" у своїй голові. Може бути, що у неї день народження або ж ти побачив її пост у фейсбуці. Але це не означає, що ти дійсно хочеш повернутися до неї. Якщо ж ти регулярно мрієш про свою колишню, то є ймовірність, що у твоїх нинішніх стосунках не все гаразд!


Сон про секс з колишньою ще не означає, що ти хочеш до неї повернутися / Фото unsplash

Читай також 10 несподіваних фактів про порно, яких ти не знав

Тож не потрібно лякатися своїх еротичних фантазій або надто реалістичних снів. Не все то секс, що ним здається. Іноді слід просто звернути увагу на стосунки з людиною, з якою ти займаєшся сексом уві сні.