29-річний футболіст Антуан Грізманн прикрасив своє тіло кількома татуюваннями. Розповідаємо на Men 24, що вони означають для нього!

Це цікаво Кріштіану Роналду: чому не робить татуювань легендарний форвард "Ювентуса"

1. HOPE

  • На кісточках пальців правої руки Грізманна є татуювання. Це слово "HOPE", яке перекладається на українську як "НАДІЯ".

Значення: татуювання на пальцях Грізманна зауважили під час матчу Міжнародного Кубка чемпіонів Європи 2018 між Атлетіко Мадрид і ФК Інтер на стадіоні Ванда Метрополітан 11 серпня 2018 року у Мадриді. Це тату для Антуана – джерело мотивації.

2. Ініціали, зірки та хмари

  • На правому передпліччі в Антуана Грізманна є татуювання з ініціалами, зірками та хмарами.

Значення: На тілі Антуана є ініціали з іменами його рідних, за якими йдуть хмари та зірки. Літера "А" означає ім'я його батька Алена Грізманна, "І" – ім'я його матері Ізабель Грізманн, "Е" – ім'я його дружини Еріки Чоперена. Усі ці татуювання – знак подяки їм.

3. FAME

  • На зап'ясті правої руки Антуана є слово, яке читається як "СЛАВА".

Значення: на це татуювання Грізманна надихнув четвертий студійний альбом американського співака Кріса Брауні під назвою "FAME". Це скорочення від вислову Forgiving All My Enemies ("Прощення усіх моїх ворогів").

4. Ісус Христос

  • На правому плечі Антуана Грізманна нанесений портрет Ісуса Христа.

Значення: Антуан Грізманн надзвичайно віруючий, тож татуювання з Ісусом Христом нагадує про готовність прийняти нас, пробачити, обійняти. Це татуювання – ще один доказ сильної віри та любові до християнства.

Варте уваги Ліонель Мессі: що означають татуювання на тілі нового "Короля футболу"

5. Цитата на його зап'ясті

  • На правому зап'ясті Антуана Грізманна є цитата, написана арабською мовою. Вона читається як "Fais de ta vie un reve, et fais de tonve une realite".

Значення: це цитата відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері, автора всесвітньо відомого оповідання "Маленький принц". Цитата на його зап'ясті означає "зробіть своє життя мрією і втільте мрію в реальність".

6. Діва Марія

  • На внутрішній частині правої руки Грізманна є Діви Марії.

7. Татуювання око

  • На внутрішній стороні правого біцепса Антуана є татуювання у вигляді ока.

8. Розаріум

  • На його правому передпліччі "висить" розаріум з Хрестом.

Значення: це татуювання – символ твердої віри та любові до християнства.

Читай також Олів'є Жіру: що означають татуювання на тілі форварда "Челсі"

Антуан Грізманн – крутий футболіст, а також надзвичайно віруюча людина. Тож більшість татуювань на його тілі присвячені саме вірі в Бога. Також він завжди покладається на рідних, тож і для них залишив місце на своєму тілі.