Кріс Гемсворт, якого більшість знає завдяки ролі бога грому та блискавки Тора, не прикрашає своє тіло беззмістовними малюнками. Кожне його тату має значення. Тож гайда на Men 24 розбиратися, що ж таке набив собі на тілі Кріс Гемсворт.

Це цікаво Кріс Еванс: що означають татуювання на тілі Капітана Америки

1. Літери C, E, I, T і S на правому зап'ясті

Значення: Кріс підписав свою праву руку ініціалами імен членів своєї сім'ї. Татуювання читається як "C, E, I, T, S", що означає Кріс, Ельза й їхні діти Індія, Трістан і Саша. Таке ж татуювання є в його дружини Ельзи Патакі.


Це тату присвячене сім'ї Кріса Гемсворта / Фото Pinterest

2. Ілюстрація доктора Сьюза на лівому біцепсі

Значення: Кріс набив на своїх біцепсах ілюстрацію доктора Сьюза. Він фанат робіт доктора Сьюза. Малюнок "Oh, The Places You'll Go" ("О, місця, куди ви підете"), який є ідеальним проводом для випускників – з дитячого садка, середньої школи, коледжу і не тільки!


Малюнок наносять після випуску зі школи, коледжу або чого іншого / Фото The Superficial

Варте уваги Блогер 6 тижнів тренувався за програмою Кріса Гемсворта: дивися, як змінилося його тіло

3. Татуювання знак Месників на правому ребрі

Значення: Кріс наніс на праву грудну клітку логотип Месників разом з чотирма іншими членами команди Месників. "П'ять з первинних шести Месників зробили татуювання", – сказав якось Дауні-молодший в інтерв'ю Entertainment Weekly. Шостим був татуювальник, який зробив це для них п'ятьох. А от відмовився від нанесення цього татуювання Марк Руффало. Цікаво, що тату – ідея Скарлетт Йоханссон.

Цікавий факт: татуювання, які є на тілі Кріса Гемсворта у фільмі Netflix "Евакуація" – тимчасові. Просто глянь його нещодавнє відео з тренувань, на якому видно, що на тілі актора татуювань катма.

Читай також 10 порад, які дозволять тобі мати ідеальну бороду

Кріс Гемсворт – приклад того, що зовсім не обов'язково наносити на своє тіло величезну кількість татуювань. Нехай їх буде кілька. Нехай вони будуть мінімалістичними. Але найважливішим є те, що усі ці малюнки повинні щось означати для тебе!