74-річний Сильвестр Сталлоне один з культових голлівудських акторів. Фільми з ним обожнюють мільйони, а багато хлопців по усьому світу завжди мріяли бути таким як він. Men 24 розповідає тобі, що означають татуювання на тілі Сильвестра Сталлоне!

Це цікаво Александр Людвіг: що означають татуювання на тілі зірки серіалу "Вікінги"

1. Татуювання на спині

На спині Сильвестра Сталлоне є велике татуювання ангела з крилами кольору іржі. Полум'я підіймається до його тіла, пробитого кинджалом. Це татуювання завершує композицію татуювань на спині Сталлоне. Воно об'єднує малюнки на плечах. На одному з них є прапор з іменами Софія, Скарлетт, Сістіна.

Значення: імена на прапорі – імена його доньок Софії, Скарлетт і Сістін. Неймовірне татуювання зробив Фзефф Когу.


На спині він наніс гігантське тату з ангелом й іменами доньок / Фото tumblr

2. Портрет на правому біцепсі

На правому плечі зірки Рембо є татуювання з портретом жінки. У неї на задньому плані видніється тигр. Навколо портрета намальовані 3 троянди, а сам малюнок завершений синім фоном, який підіймається вгору та зливається з татуюванням на спині.

Значення: портрет Дженніфер Флавін, дружини Сильвестра. 3 троянди мають приховане значення, оскільки вони символізують донечок Дженніфер і Сильвестра. У кожної з них є друге ім'я – Роза.


На правому біцепсі Сталлоне можна побачити портрет його дружини / Фото pinterest

Варте уваги Бен Аффлек: що означають татуювання на тілі Бетмена

3. Кінь та очі

На лівому плечі актора є татуювання коричневого коня. Трохи нижче нього можна побачити пару блакитних очей.

Значення: пара очей належить його дружині Дженніфер. А кінь відсилає до його прізвиська, яка має Сильвестр. Завдяки ролі Рокі Бальбоа він отримав прізвисько Італійський жеребець.

4. Череп і ворона

На правій стороні його грудей є велике татуювання черепа, оповите червоною виноградною лозою, а також листям троянд, яке йде від його правого плеча. На лівій стороні його грудей зображене велике татуювання ворони з полум'ям на її тілі.


На грудях Сильвестра можна побачити тату з черепом і вороною / Фото pinterest

Сильвестр Сталлоне не розмінюється на дріб'язок. Якщо вже набивати татуювання, то з розмахом і важливим змістом. Він зумів поєднати кілька малюнків в одне полотно, яке вражає кожного, хто бачить татуювання на тілі Сталлоне.

Читай також Роберт Дауні-молодший: що означають татуювання на тілі Залізної людини