Футболіст Тайрік Гілл зізнається, що татуювання на його тілі почали з'являтися з юних років. А упродовж усієї кар'єри їхня кількість лише збільшувалася. Деякі з них – звичайнісінькі малюнки, а деякі мають важливе значення для спортсмена. Men 24 розповідає, що означають татуювання на тілі Тайріка Гілла.

Це цікаво Конор МакГрегор: що означають татуювання на тілі бійця UFC

З чого все почалося?

Гіллу було усього 14 років, коли він набив перше тату. "LL" на його лівому передпліччі та "MOAN" на правому – прізвиська, які він використовував у середній школі.

Напевно, одне з моїх найдурніших рішень. Тому що я все ще дивлюся на ці татуювання щодня, запитуючи себе: "Що? Чому я зробив це?",
– зізнається Гілл.

Далі вгорі на його руках на біцепсі є ще одне татуювання (ініціали), а також ініціали матері та бабусі на трицепсі.

"Це ті двоє, хто дійсно підтримував мене протягом усього, через що я пройшов у своєму житті", – додав футболіст.

З часом він закрив праву руку рукавом, на що пішло близько восьми годин. Справжній відчайдух, скажемо ми тобі.

"Я прийшов одного дня і подумав: "Гей, не могли б ви просто зробити мені рукав?", – розповідає Гілл у своєму відео.

Улюблені татуювання

На тильній стороні правої руки у нього морда гепарда: на честь його прізвиська в НФЛ (Національна Футбольна Ліга). На кожному пальці у нього є татуювання SR4.L.: Soul Runner 4 Life, що є назвою бренду одягу Гілла.

"Це два, мабуть, мої найулюбленіші татуювання, але страшенно боліло", – додав він.

Варте уваги Златан Ібрагімович: що означають татуювання на тілі форварда "Мілана"

За часів старшої школи на тілі Гілла з'явилося багато татуювань. Потім, коли він вступив до університету, Тайрік вирішив набити пістолет на животі.

Я не знаю, чому на мені пістолет, не знаю, про що я думав. Не знаю, як це пояснити... Мій батько завжди казав мені, що справжньому чоловікові не потрібен пістолет, тож, вибач, тату,
– зніяковіло пояснює Гілл.

Татуювання з рукою поруч з пістолетом, наче намагається зупинити пістолет. Такий собі знак миру.

Присвята Тупаку Шакуру

Також на його тілі є слова "THUG LIFE" – данина поваги Тупаку Шакуру, одному з кумирів Гілла, а збоку від нього – пара навушників.

Музика – мій шлях до втечі, коли я маю справу з негараздами. Я ставлю джеми, просто виходжу із зони, літаю хмарами та роблю що завгодно,
– додав він.

Більше татуювань не буде

Футболіст зазначає, що вирішив зупинитися з нанесенням татуювань на своє тіло.

Кажуть, щойно ви отримаєте одне, два або три, ви продовжуватимете хотіти більшого. Але я відчуваю, що я дійсно покінчив з татуюваннями... Я пройшов цей етап у своєму житті,
– підсумував футболіст.

Тайрік Гілл на власному прикладі показує, що поширений міф про те, що після першого татуювання ти ніколи вже не зможеш зупинитися, – не більше ніж міф. Але ми все ж рекомендуємо свідомо підходити до вибору малюнка, який ти нанесеш на своє тіло, щоб кожного ранку ти не стояв біля дзеркала з запитальним виразом обличчя.

Читай також Бен Аффлек: що означають татуювання на тілі Бетмена