Якщо тобі здається, що довший пеніс однозначно гарантує задоволення для тебе та твоєї коханої, – то це зовсім не так. Ми на Men 24 спробуємо розібратися у тому, чи має довжина значення. А в цьому нам допоможе сексолог.

Варте уваги Не сексом єдиним: 7 наукових причин, чому у тебе виникає ранкова ерекція

Якщо говорити про середній показник, то в ерегованому стані член досягає 13 – 14,5 сантиметра. Але це зовсім не означає, що кожен пеніс повинен мати саме таку довжину.

Важливий розмір члена? Звичайно ж. Бодай для тебе. Навіть у психологічному плані кожен чоловік почуватиметься упевненіше, якщо довжина його пеніса перевищуватиме середній показник.


Середня довжина члена сягає від 13 до 14,5 сантиметра / Фото istock

Довжина пеніса впливає на якість сексу?

Якщо вірити лікарю Потемпа, то якість сексу залежить від довжини пеніса лише в деяких випадках. Довжина та об'єми члена не настільки важливі для жінки. Вона особливо цінує саме враження від сексу, а не те, що там у тебе в штанях. Тож вона обов'язково зверне увагу на твої біцепси, ноги, стегна.

Що впливає на хороший секс

Одне з досліджень вказує на те, що для жінок важливим є саме загальне враження. Саме воно впливає на відчуття, що секс був відмінним. Також вони звертають увагу на волосся на лобку. Товщина посіла у їхньому рейтингу 3 місце, а от довжина члена – потрапила аж на 6. Тож не потрібно зациклюватися на цьому.


Жінки в першу чергу звертають на загальне враження від сексу / Фото unsplash

Якщо пеніс занадто малий?

Буває так, що в ерегованому стані пеніс сягає 8 сантиметрів у довжину. Такий член називають мікропенісом. Але і тут не потрібно засмучуватися, якщо природа зіграла злий жарт. Достатньо вибрати оптимальну позицію, аби отримувати й дарувати задоволення.

Як зробити пеніс візуально довшим?

Ми маємо кілька секретів, які дозволять візуально видовжити твій пеніс. Для цього потрібно приділяти увагу інтимній стрижці (надмірна рослинність може його візуально зменшувати), а також потурбуватися про підтягнутий живіт (на його фоні пеніс не губитиметься).


Охайна інтимна стрижка візуально видовжить твій пеніс / Фото istock

Візьми на озброєння Без паніки: як змінюється твій член з віком

Чому ми так багато говоримо про довжину пеніса?

Потрібно бути чесними з собою: понад половина чоловіків хотіла б мати довший пеніс. Тож не дивно, що в таких представників сильної половини людства можуть виникати проблеми в інтимному житті.

Але довжина пеніса жахливо переоцінена. Річ у тім, що більшість незадоволених чоловіків – володарі статевого члена середньої довжини. А винним у всьому є зловживання порнографією, яка майорить гігантськими пенісами та перекачаними тілами. Звідси й виникає думка, що у тебе має бути все те ж саме!

Відмовся від куріння

Потемпа зауважив, що його клінічний досвід, а також низка досліджень показали, що нікотин може стати причиною скорочення довжини пеніса на 1 сантиметр. Тут винним є пошкодження кровоносних судин. Відтак, лікар рекомендує відмовитися від куріння!


Куріння може скоротити довжину твого члена на сантиметр / Фото adobestock

Наостанок залишимо тобі цікавий факт, який стосується жіночого клітора. Його довжина теж може бути різною, і сягати аж 19 сантиметрів. Та й складається він з тих же печеристих тіл, що і твій пеніс. Тож у сексі важливішою є саме товщина члена, а не лише його довжина. Та й не варто забувати про твої вміння!

Читай також Чому мастурбувати – корисно: 10 неочевидних переваг для чоловіків