Піджаки вже перестали бути символом ділового образу. Тепер їх носять і на повсякдень, доповнюючи образ джинсами, базовими футболками та кросівками, до прикладу. Men 24 допоможе тобі розібратися у різновидах чоловічих піджаків, а також дасть кілька порад, як та з чим їх носити.

Візьми на озброєння 7 способів візуально збільшити зріст чоловіка: прості прийоми

Різниця між однобортним і двобортним піджаком

Основна відмінність між однобортним і двобортним піджаком полягає у кількості рядів ґудзиків. Тож не потрібно ходити до ворожки, аби їх відрізнити.

Однобортний піджак. Тут ґудзики в один ряд. Їх може бути від одного до чотирьох.

  • Не стомлюємося нагадувати, що нижній ґудзик ми НІКОЛИ не застібаємо. Якщо ж він – єдиний, то завжди має бути у петлі.


Однобортний піджак має один ряд ґудзиків / Колаж 24 каналу

Двобортний піджак. Не складно здогадатися, що його особлива відмінність полягає в тому, що ґудзики тут у два ряди. При чому один із них має суто декоративну роль.

Двобортний піджак часто має три ґудзики у висоту, з яких застібаються два праві нижні або правий посередині. Також є варіації з чотирма ґудзиками, з яких "працюючі" – два. А ще можна знайти і модель з двома та, навіть, шістьма.

  • Двобортні піджаки розширюють силует, тож не варто їх обирати тим, хто має дуже тіло. Натомість худим чоловікам такий піджак дозволить додати мужності.


Двобортний піджак відрізняється двома рядами ґудзиків / Фото adobestock

Це цікаво Біла футболка у чоловічому гардеробі: від білизни для холостяків до вибору голлівудських зірок

З чим носити однобортні піджаки

Якщо у тебе не надто класичний піджак, то поєднувати його можна практично з будь-чим. Ти можеш сміливо комбінувати його з джинсами, аби сходити на світський захід. В холодні осінні дні можна поєднати піджак зі штанами з вовни. Пара чиносів також матиме чудовий вигляд у поєднанні з однобортним піджаком. Сміливці зможуть носити його разом з шортами. Головне, щоб вони не були спортивними.

Під піджак можна сміливо одягати сорочку, базову футболку, водолазку.


Варіанти поєднання однобортного піджака з іншим одягом / Колаж 24 каналу

З чим носити двобортні піджаки

Попри те, що двобортний піджак виглядає солідніше, його теж можна поєднувати з базовими речами з твого гардеробу. В ідеалі, звичайно ж, якщо цей піджак іде парою з брюками. Але можна сміливо носити його і з джинсами, і з чиносами, і з бавовняними брюками.

Під піджак одягай сорочку. Можеш сміливо брати поло, футболку, або водолазку. Також образ можна доповнити елегантним шарфом.


Двобортний піджак можна поєднувати з чиносами та не класичними сорочками / Фото WireImage

Не бійся експериментувати зі стилем. Носи піджак не на великі свята, а й на щодень. Він підкреслить твій стиль та додасть тобі упевненості!

Варте уваги Навмисна недбалість у чоловічому образі: 3 стильні прийоми