Ми назвемо звичку, яку варто буде включити до свого повсякденного життя. Вона допоможе тобі спалювати максимум калорій. А отже, ти матимеш можливість потурбуватися про свою фігуру.

Читай також Nemiroff підтримав фонд MOAS Україна: вони евакуйовують поранених з гарячих точок

Ця звичка допомагає схуднути

Якщо тобі коли-небудь рекомендували попрацювати кілька годин стоячи, а не сидячи, то це дуже слушна порада. Ти не повіриш, у тебе буде можливість спалювати чимало калорій. І, по суті, нічого не робити.

Наприклад, журнал Healthline склав таблицю з відмінностями для дорослого чоловіка зростом приблизно 175 сантиметрів, якщо він проводив 8 годин сидячи або 4 години сидячи та 4 стоячи. Виявилося, що такий чоловік міг би спалити 674 калорії, якби не стояв. А от якби він 4 години працював стоячи, то мовилося б уже про 1027 калорій.

На думку експертів, це пов'язано з тим, що під час стояння, навіть якщо ми не ходимо і не займаємося спортом, тіло має залучати значно більше м'язів. І тут немає нічого дивного, адже тобі ж потрібно бути на двох рівних.


Робота стоячи дозволяє спалювати більше калорій / Фото freepik

Тренуватися більше не потрібно?

А от і ні. Прогулянка, відвідування тренажерного залу чи фізична активність важлива для того, щоб піклуватися про себе. Це дозволяє нарощувати м'язи та бути здоровішим. Крім того, у тебе є можливість позбуватися стресу, який може накопичуватися упродовж робочого дня.

Зрештою, найкраща вправа, щоб бути у формі, це та, яка змушує тебе рухатися. А роботу стоячи ми все ж рекомендуємо поєднувати з іншими варіантами фізичної активності. Це однозначно позитивно вплине на твоє фізичне, а також психічне здоров'я.


Додай до свого розпорядку дня тренування / Фото master1305

Отже, якщо тобі вкрай лінь сьогодні йти до спортзалу – не засмучуйся. Виконай вправи вдома. Якщо ж і на це немає бажання, то просто попрацюй кілька годин стоячи. Це допоможе тобі спалювати зайві калорії. Крім того, ти матимеш бодай якусь фізичну активність цього дня.

Варте уваги Як не луснути на свята від смаколиків: експерти з Гарварду дали 3 поради

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.