Як це зробити правильно та ефективно – поговоримо сьогодні на Men 24.

Це цікаво Як дружбу з дівчиною перетворити на щасливі стосунки: інструкція для чоловіків

Очікування

Уяви ситуацію, коли дівчина просто стоїть на зупинці та чекає, скажімо, на трамвай. Але вона тобі дуже сподобалася, і ти від щирого серця хочеш її підвезти – куди б їй не було треба – у своєму авто.

  • Чи сяде вона до тебе в машину? Навряд. Чи повинен ти бодай спробувати? Звісно. Тільки будь спокійним, стриманим та ввічливим. Своєю поведінкою (а також і своїм доглянутим авто) ти маєш викликати у неї довіру.


Ідеальних обставин не буває, але що ж тобі заважає їх створити? / Фото unsplash

Голосування

Ситуація номер два: дівчина стоїть біля дороги й намагається піймати автомобіль. От тут шансів куди більше, що вона таки у твою машину сяде – навіть якщо ти не надто ввічливий, і авто не дуже акуратне.

  • Тільки май на увазі: пристойна жінка голосує на дорозі тільки тоді, коли їй дійсно терміново потрібно потрапити з пункту А в пункт Б, а самостійно вона цього зробити не може. Та є й хороша новина: це не виключає знайомства.

До теми 7 помилок чоловіка на першому побаченні: жіноча версія

За кермом

Якщо за кермом і ти, і дівчина, яка тобі сподобалася – можеш, звісно, покружляти біля її авто на своїй машині. Тільки не так, щоб тебе сприйняли за маніяка. Краще вдай, що вам по дорозі. А десь на світлофорі опусти скло і зроби комплімент.

  • У критичній ситуації можна… Але ні, краще ні. Бо потім доведеться пояснювати поліції, що це тобі дорогу перебігало невидиме кошеня. І не повірять же ж.


Якщо у неї зламався автомобіль – це твій шанс проявити свого внутрішнього джентльмена / Фото unsplash

Поломка

Людина, яка не розбирається в автомобілях, і в якої цей автомобіль несподівано зламався – найчастіше беззахисна і відкрита для контакту, адже гостро потребує допомоги. Це, ясна річ, стосується і жінок, і чоловіків.

  • Та у ситуації, якщо це жінка, і якщо ти – крім допомоги – зацікавлений у знайомстві, просто поводься як джентльмен. Це, до слова, найкраща порада у будь-якій ситуації.

І ще трохи корисного Як підготуватися до другого побачення: 7 дуже хороших порад чоловікові