Кейлі Кроуфорд, яка знається на тренуваннях, виокремила 4 вправи. За її словами, ці дисципліни не допоможуть тобі спалити зайві калорії та схуднути. Зауважимо, що ти будеш здивований, бо деякі із них ми для цього використовуємо.

Читай також Як не потрібно замовляти мартіні, якщо не хочеш заплутати бармена: прості поради

1. Кардіо на еліптичному тренажері

Еліптичний тренажер не дозволяє вам знайти опір, збільшуючи при цьому частоту серцевих скорочень. Опір на еліптичному тренажері також, як правило, сповільнює вас,
– пояснює Кроуфорд.

Замість того, щоб витрачати час на еліптичному тренажері, обери веслування. Веслування допомагає тобі досягти більшого опору й інтенсивності, одночасно підвищуючи частоту серцевих скорочень.

Експертка зауважила, що опір на веслувальному тренажері експоненціальний. І він значно більший, якщо порівнювати з еліптичним тренажером. Під час греблі ти отримуєш кардіо- та силове навантаження. А ще це повний діапазон рухів у стегнах, колінах і гомілковостопних суглобах.


Гребний тренажер принесе більше результатів / Фото ArtPhoto_studio

2. Жим штанги лежачи

Кроуфорд також радить відмовитися від жиму штанги лежачи. Натомість вона закликає віддати перевагу підтягуванню на перекладині. Навіть якщо тобі потрібно виконувати підтягування з підтримкою, це все одно правильний шлях.

Підтягування залучають більше м'язів і є більш функціональними. Ваш м'язовий каркас працює набагато активніше під час підтягування, ніж під час тяги до попереку,
– пояснює вона.

3. Класичні відтискання

Звичайні відтискання – це добре, але Кроуфорд каже, що відтискання з відведенням рук активують повний спектр рухів.

"Я бачу (багатьох – Men 24) людей, які відтискаються наполовину, тобто не опускаються до землі. Краще робити повний діапазон рухів; ви наростите силу (значно – Men 24) швидше", – пояснює вона.

4. Підйом по сходах

І останнє, але не менш важливе: дай спокій сходам і замість них роби випади під час ходьби. За словами Кроуфорд, "випади дадуть більший діапазон рухів, ніж сходи, залучаючи більше м'язів, але при цьому зберігаючи силу нижньої частини тіла і роботу сідниць, яку ви зазвичай прагнете досягти на сходах".


Також варто спробувати випади замість підйому сходами / Фото master1305​

Варте уваги Результативне схуднення стоїть на трьох китах: на чому слід зробити акцент

Пам'ятай про те, що не всі вправи однаково ефективні для всіх навколо. Якщо вищеперелічені тобі допомагають позбутися зайвої ваги – виконуй їх. Якщо ж зауважив, що стоїш на місці, то пора урізноманітнити свою тренувальну рутину.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов'язково звернися до лікаря.