Зауважимо, що не обов'язково відразу ж бігти по різноманітну косметику. Достатньо буде переглянути свій звичний раціон, достатньо часу приділяти сну, а також мати у своєму арсеналі базові засоби для догляду. Читай на Men 24, як визначити свій тип шкіри!

Варте уваги Щоденні чоловічі ритуали, які ти повинен виконувати, аби доглядати за власним тілом

Який у тебе тип шкіри?

Шкіра поділяється на 4 типи: жирна, суха, комбінована та нормальна. За допомогою кількох корисних порад ти зможеш визначити, який у тебе тип шкіри. Таким чином ти зможеш дізнатися, що потрібно тобі придбати, аби доглядати за нею.


Існує 4 типи шкіри: жирна, суха, комбінована та нормальна / Фото adobestock

Суха шкіра

Вона часто буває досить грубою й іноді може тягнутися. Суха шкіра не обов'язково пов'язана з недостатньою кількістю вологи, а скоріше з її пошкодженням. Часто через надмірний вплив сонця.

  • Продукти для сухої шкіри часто бувають м'якими та зволожувальними, тому у них багатша текстура. Косметологи рекомендують обирати густіші креми.

Нормальна шкіра

Цей тип шкіри найідеальніший. Нормальна шкіра не складна. Вона не містить занадто багато вологи, але і не занадто мало. Нормальна шкіра здається м'якою і має кілька видимих ​​– таких маленьких – пор. Крім того, у тебе практично не виникне проблем з чорними цятками.

  • Нормальна шкіра схильніша до сухості. Тому продукти для нормальної шкіри забезпечують баланс вологи та часто мають м'яку, легку текстуру. Експерти рекомендують обирати для догляду лосьйони.


Нормальна шкіра вважається ідеальною / Фото adobestock

Візьми на озброєння Чоловічі парфуми: як вибирати, носити та завжди пахнути приємно

Комбінована шкіра

Комбінована шкіра має жирні та сухі ділянки. Т-зона (лоб, ніс і підборіддя) часто жирніша і трохи блискучіша. У цих областях пори більші, і через надмірне утворення шкірного сала можуть виникати чорні цятки. Щоки та шия нормальні або сухі. Комбінована шкіра любить вологу, але не дуже багато.

  • Догляд за комбінованою шкірою часто має гелеву текстуру. Також можна вибирати різноманітні пінки.

Жирна шкіра

Жирна шкіра виділяє багато шкірного сала і містить багато вологи. Тому ймовірність засмічень і появи чорних цяток значно вища. Твоя шкіра більше блистить та швидко жирніє. Догляд за жирною шкірою розгладжує і звужує пори. Оскільки твоя шкіра стане гладкішою, вона буде менше сяяти.

  • Продукти для догляду повинні мати матуючий ефект. Це можуть бути варіанти з гелевою консистенцією або повністю рідкі.


Чоловіки з жирною шкірою повинні обирати засоби з матуючим ефектом / Фото istock

Читай також Чи нормально для чоловіків – робити манікюр: розбір польотів

Пам'ятай про те, що збалансований раціон, повноцінний сон і відпочинок, а також правильний догляд дозволять твоїй шкірі виглядати свіжою щодня. Тобі ж вдасться виглядати відмінно!