А це, звичайно ж, передбачає вироблення певних звичок, які допоможуть нам особистісно зростати і дозволять досягти всього, що ми задумали. Зокрема, є 7 речей, які ми можемо робити у своєму повсякденному житті, і які здатні змінити те, що робить нас нещасними.

Варте уваги Феєрія смаку та емоцій: найпопулярніші коктейлі 2023 року

1. Прокидайся раніше

Ми втомилися бачити в соціальних мережах, як ранній підйом покращив якість життя багатьох людей, але це правда. Нам не потрібно прокидатися о 4 ранку, але нам потрібно прокидатися на годину раніше, ніж зазвичай. Таким чином, ми випереджаємо нашу рутину і налаштовуємося на правильний лад, щоб встигнути зробити все, що потрібно в цей день.

Ми можемо використати цю додаткову годину, щоб зайнятися спортом, приготувати їжу, спланувати свій день або помедитувати. Це зробить нас продуктивнішими, більш цілеспрямованими і підвищить якість нашого життя.


Візьми за звичку прокидатися на годину раніше / Фото wayhomestudio

2. Проводь час на свіжому повітрі

Це один з найбільших ключів до щастя. Ми повинні вставати зі стільців і виходити на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям, навіть якщо це просто прогулянка на кілька хвилин. Значно краще, якщо ми зробимо це на лоні природи, але якщо це неможливо, достатньо вулиць нашого району. Це зменшить наш стрес і покращить настрій.

3. Практикуй ведення щоденника перед сном

Ведення щоденника має майже нескінченну кількість переваг. Практикуючи його перед сном, записуючи свої цілі, речі, за які ми вдячні, або дозволяючи будь-якій думці, яка приходить нам в голову, ми покращуємо наше психічне здоров'я і заспокоюємось перед сном, а отже, краще відпочиваємо.

4. Займайся спортом

Фізичне здоров'я – одна з основ психічного здоров'я. Необхідно рухатися щонайменше 45 хвилин на день. Не завжди потрібно проводити багато часу в спортзалі. Іноді достатньо ходити пішки, бігати підтюпцем, робити зарядку вдома або займатися йогою. Це також може покращити нашу самооцінку, а також наше здоров'я та фізичну форму.


Приділяй достатньо часу фізичній активності / Фото senivpetro

5. Проводь час у тиші

У напруженому світі, де нас постійно оточують подразники, тиша також дуже необхідна. Десять хвилин тиші та медитації допоможуть нам краще пізнати себе, з'єднатися зі своїми пристрастями, бажаннями та мріями, а також зі своїми страхами. Ми зможемо потренувати уважність і підживити свій розум.

6. Відпочинок

Ми всі знаємо, наскільки важливо добре спати, щоб бути ефективними на роботі або в наших захопленнях, адже це дає нам розумову гнучкість і ясність, а також знижує рівень стресу. Розробка режиму сну, який працює для нас, життєво важлива для того, щоб зробити наші дні (і, зрештою, наше життя) кращими.

7. Вивчай нові навички

Як люди, ми повинні завжди кидати собі виклик і шукати нові речі, які можна спробувати. Не обов'язково все ускладнювати. Іноді достатньо записатися на будь-який онлайн-курс. Хоча, звичайно, якщо ми підемо особисто, це ще краще, тому що тоді у нас також є можливість познайомитися з людьми різних типів, яких ми, можливо, не зустріли б інакше.

Читай також Водолій зазнає сильних змін кар'єри, іміджу й амбіцій: чоловічий гороскоп тижня 18 – 24 грудня

2024 рік може стати роком, коли тобі нарешті вдасться змінити своє життя. Відтепер, перейнявши ці прості звички потроху, ти зможеш рости як особистість і вдосконалюватися у всьому, що тобі потрібно робити.