Єдино правильної ранкової процедури, доречної кожному чоловікові, не існує. Але є кілька перевірених фішок, як з'ясував Men 24, які точно стануть у пригоді. Спробуй, і у важливі моменти протягом дня, щонайменше, почуватимешся впевненіше.

Це цікаво 5 речей, на яких не соромно економити кожному чоловікові

Жива вода

Ти прокидаєшся через приблизно 7 – 8 годин, протягом яких твоє тіло не отримує воду. А без води не існує життя!

  • Хочеш вір, хочеш ні, але стакан води зранку краще допомагає прокинутися, ніж кава. А ще вода прибирає стреси, прочищає організм, виводить токсини, сприяє утриманню кишківника здоровим, а шкіри – молодою.
  • А потім, після склянки води, можна випити й кави (чи спожити будь-який кофеїн). Ефект від неї буде куди сильнішим як за смаковою насолодою, так і за прямим покликанням – збадьоренням.

Отже, хочеш мати правильну бадьорість, красиву шкіру та здоровий кишечник – додай склянку води до ранкового розпорядку.


Прокинутися і збадьоритися допоможе склянка простої води! / Фото pixabay

Чіткий план

Чи організована ти людина, чи ні, спробуй вранці спланувати свій день. Ти, повір, дуже швидко навчишся думати наперед – раз, і формувати підхід до дня позитивно – два.

  • Безумовно, ти використовуєш календар – і задля планування місяця, тижня. Може, й дня. Але тут мовиться не про це. Треба просто сісти зранку і написати список – простих завдань на день, які ти точно виконуватимеш.

Тут ти залучаєш підсвідомість, аби налаштувати себе на ту чи іншу справу, а також і мінімізувати ризик забути або не зробити щось вкрай важливе.

До теми Драбина до успіху: 4 списки й 3 списочки, які повинен вести кожен чоловік

Правильне гоління

Коли ти голишся і поспішаєш, це помітять. Тому краще так: приклади до обличчя на хвилину теплий рушник (можна паперовий), щоб очистити й відкрити пори. Спокійно поголися, і не забудь про зволожуючий гель.


Якщо голишся зранку – ніколи не роби це поспіхом, це дуже важлива процедура / Фото pixabay

Але ще краще – голися звечора, щоб зранку не витрачати на це час і не поспішати. До слова, так ще й значно менше шансів запізнитися на роботу чи будь-куди ще.

Зверни увагу й на це Як ніколи не запізнюватися: 7 простих лайфхаків для чоловіка

Спорт

Прогулянка, пробіжка, тренажерка, вправи на дивані, йога – не має значення, що саме це буде. Просте додавання фізичних вправ хоч на пів години до ранкової рутини сформує для тебе прекрасний день.

  • Але це треба робити щоранку. Ну, бодай 3 – 4 рази на тиждень перед роботою. І дуже скоро ти помітиш різницю. У тебе прискориться метаболізм, підійметься настрій, зросте здатність зосереджуватися.


Фізичні вправи навіть у часи пандемії допоможуть "налаштувати" день правильно / Фото pixabay

Завтра починається вчора

Присвятити трохи часу ввечері для роздумів про наступний день – це хороша ідея й чудовий спосіб очистити розум. Ти поставиш перед собою цілі, завдання, обдумаєш, як можна обійти невдачі. Визначиш пріоритети.

  • Дуже важливо, що після цього прийде міцний сон. Дай собі достатньо часу на сон, щоб тіло повністю відпочило. І тоді кожен ранок обов'язково починатиметься вдало!

І ще дещо про ранок Не сексом єдиним: 7 наукових причин, чому у тебе виникає ранкова ерекція