Щоб не було надто нудно, Стен Брауні покликав на підмогу свого колегу Ар'єна Альберса. А ще він закликав своїх підписників зробити те ж саме. Але ми б не дуже поспішали. Спочатку глянь на Men 24, як блогер виконував ці вправи з тіктоку.

Це цікаво Фітнес-тренер назвав 3 вправи, які допоможуть накачати ідеальний прес

Відразу ж зазначимо, що Стен Брауні – не здихля. Тож для нього виконання цих божевільних челенджів спочатку здалося чимось вкрай простим. Але таким було перше враження. Те, що відбувалося далі, хлопцеві не надто сподобалося. А нам припало до душі. То ж не ми там страждаємо біля перекладин…

Спочатку він вирішив повторити виконання відразу ж 9 не надто простих вправ на перекладині.

"Я думаю, ми можемо це зробити!", – зауважив Брауні.

І, знаєш, вони з Ар'єном дійсно впоралися з цим першим завданням. Практика підтягування таки дала про себе знати. Цей челендж дався їм порівняно просто.

Дивися відео з усіма челенджами, які виконували хлопці:

Тобі сподобається Американський актор поділився своїм тренуванням з бойових мистецтв: круті вправи

Наступне випробування з зірочкою. Під час його виконання двоє людей висять на перекладини: перший повинен зняти кенгурушку та передати своєму напарникові, який потім повинен одягнути її. Усе це робиться, висячи на перекладині. Хлопці впоралися з цим челенджем теж. Але зізналися, що його було складніше виконати, якщо порівнювати з попереднім.

Серед інших челенджів, відтискання на одному пальці (воно вимагає величезного контролю та настільки ж болісне, як здається), стрибки у довжину через довжелезний ряд пластикових стаканчиків, виконання "чарівного відтискання", утримуючи в повітрі 3 цеглини.

Спробуй також Як накачати груди в домашніх умовах: 3 круті вправи з гантелями