До твоєї уваги 5 класних алкогольних коктейлів, які ти можеш самостійно приготувати. Вони не лише стануть окрасою Дня батька, а й дозволять розслабитися після важкого робочого тижня. Тож гайда готувати!

Варте уваги Татуювання, шоу байкерів і коктейлі на Nemiroff: у Києві пройде фестиваль Tattoo Collection

1. Whisky Sour

Цей напій ідеально підійде для тих, кому подобається насолоджуватися не лише змістом, а й формою. Цінне в Whisky Sour те, що готувати його не так уже й складно, хоч і надпростим напій назвати складно. Цінують його за чудовий смак і баланс.


Цей коктейль сподобається поціновувачам не лише змісту, а й форми / Фото diffordsguide

Ми ж рекомендуємо спробувати на власній кухні приготувати твіст на Whisky Sour – Fig and Orange. У нашому випадку віскі пропонуємо замінити на смакову горілку Nemiroff Bold Orange, а також додати варення з інжиру. Такий напій ідеально підійде для вечорів, проведених у хорошій компанії за душевними розмовами.

2. Moscow Mule

У спекотний день ти можеш приготувати цей коктейль. Він може замінити собою звичне пиво. А особливість коктейлю полягає в тому, що усі його складники натуральні. Тут і пекучість від імбирного елю, і кислинка від соку лайма.


Приготуй Nemiroff Mule – крутий твіст на коктейль Moscow Mule / Фото Nemiroff

Але ми були б не ми, якби не запропонували тобі спробувати твіст на Moscow Mule – Nemiroff Mule. Напій приготовлений на основі горілки й імбирного пива. А подається він традиційно у мідному кухлі. У нашому ж випадку ми ще додаємо кілька секретних інгредієнтів, а також базилік.

3. Tom Collins

Ще один крутий літній коктейль. Він готується на основі джину. І обожнюють його саме за те, що для приготування не потрібно витрачати багато часу та зусиль.


Цей коктейль класифікується як long-drink / Фото danmurphys

Ми ж пропонуємо замінити його на твіст Elderflower Collins. Якщо в оригіналі використовується джин, то у нашому випадку, – горілка Nemiroff De Luxe. До напою входить сік лимона, а також газована вода. А сам коктейль класифікується як long-drink. Себто приготуй і насолоджуйся ним протягом цілого вечора.

Здивуй свого батька. Приготуй один або кілька коктейлів, щоб круто провести час за душевними розмовами!

Це цікаво Vodka Brand Champion 2021: Nemiroff став горілчаним брендом №1 у світі