В одному зі своїх останніх відеороликів про фітнес, Брауні кинув виклик трьом своїм друзям. Вони повинні були 30 днів відтискатися по 200 разів. Тепер же Брауні вирішив перевершити своїх друзів, взявши на себе амбітніше завдання: 333 відтискання протягом 30 днів. Тож за місяць він запланував зробити 10 тисяч відтискань.

Це цікаво Справжній виклик своєму тілу: яке тренування виконували актори фільму "300 спартанців"

Хто надихнув Брауні? Він запитав в олімпійського бігуна Ніка Сіммондса, який кілька тижнів тому виявив, що робити по 300 відтискань на день протягом 30 днів – крута ідея.

"Ви, ймовірно, думаєте: занадто багато. Це не може бути круто. Так. Ви маєте рацію. Але задля науки я повинен був спробувати", – зауважив блогер в описі до відео.

Спочатку усе йде так добре, як і слід очікувати. Але вже до п'ятого дня Брауні відчув виснаження, на що він не очікував. Без днів відпочинку його організм просто не встигав відновлюватися, і це помітно.

Варте уваги Блогер схуднув за допомогою щоденної ходьби: як це змінило його життя

На сьомий день він зізнається, що це жахлива ідея. На півдорозі Брауні починає бачити прогрес. Відтискання стають "усе легшими й легшими". Через 3 тижні він виконує 300 відтискань за 12 хвилин, що є для нього новим рекордом. Так, Брауні не ділив 300 відтискань на блоки, які він виконував протягом дня.

Пройшовши через значно важчі випробування на останньому тижні, Брауні нарешті демонструє свої результати: на початку випробування він важив 80 кілограмів, а до кінця – 79,1 – різниця незначна. Однак обсяг його грудей зріс зі 110 сантиметрів до майже 113!

Дивися, як Брауні робив 10 тисяч відтискань за 30 днів:

Якщо ж ти хочеш накачати груди без максимального виснаження, можеш скористатися комплексом вправ, яким поділився тренер Бенно Пітерс. З його допомогою можна накачати груди, використовуючи фітнес-гумки.

Читай також Божевільне тренування: стронгмен Мартінс Ліціс протягнув 5-тонний автомобіль – відео