Фітнес-модель Патрік Тохтерле знайшов спосіб об'єднати 2 улюблені речі з тіктоку – дивні прийоми тренувань та задоволення чоловічої спраги – і результати привернули до нього чимало уваги. Гарантуємо, тобі сподобається!

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Ці рухи зроблять твій секс яскравішим

Тохтерле, котрий мешкає у Великій Британії й публікує контент в тіктоку як "онлайн-тренер", ділиться тренуваннями, які були спеціально розроблені, щоб допомогти тобі бути на висоті у ліжку. В одному з його найпопулярніших роликів, вправи на рухливість, які, як він стверджує, "покращать твою сексуальну гру". Патрік показує, як він виконує 4 рухи:

  • розгойдування назад;
  • відкривання стегна рачки;
  • відкривання стегна JJ;
  • підйом ніг сидячи.

Тохтерле не помиляється: розтяжка та рухливість важливі для підтримки здорового та приємного сексуального життя. Але ти можеш не знати, що багато рухів зі стандартних тренувань також можуть допомогти у цій справі.

Дивися, як правильно виконувати рухи фітнес-моделі Тохтерле:

Раніше ми розповідали, які вправи потрібно виконувати, щоб прокачати гнучкість. Саме за допомогою ним ти зможеш отримувати й дарувати більше задоволення під час сексу.

Але ми б не рекомендували відразу ж відкидати рухи Тохтерле. Їх можна виконувати у ті дні, коли надзвичайно лінь тренуватися або йти до тренажерного залу. Така собі розминка, яка позитивно вплине на твоє тіло й інтимне життя.

Лови круті поради, які допоможуть отримати ще більше задоволення: