Ні для кого не є секретом той факт, що після заняття сексом з'являється типовий аромат, який може вказати на місце злочину. Не дарма ж категорично не варто приводити коханку на власну територію. Гаразд, відкинемо жартики та спробуємо зрозуміти, що ж створює цей неповторний букет запахів.

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Звідки береться запах сексу

Доктор Сара Готфрід пояснює, звідки виходить цей сильний запах після сексу.

Запах після сексу викликаний спермою у поєднанні з виділенням з піхви. Сперма має високе значення pH, а виділення з піхви – низьке. Коли вони з'єднуються, відбувається хімічна реакція, яка створює абсолютно новий аромат,
– пояснює вона.

То під час захищеного сексу такої ароматної бомби не буде? А от і ні!

"Навіть якщо ви користуєтеся презервативом, все одно залишається сильний аромат після сексу. Гума створює неповторний аромат у поєднанні з потом і низьким значенням pH піхви", – додає вона.


Запах після сексу з'являється завдяки змішуванню біологічних рідин / Фото Unsplash

Сильний, але не неприємний

Запах сексу може бути різким і насиченим, але він не має нічого спільного з відчуттям відрази. Натомість, наприклад, запах риби повинен насторожити вас обох. У цьому випадку найкраще звернутися за консультацією лікаря.

Може статися так, що вагінальні бактерії не збалансовані, наприклад, при вагінальній дріжджовій інфекції. Вона й може стати причиною дійсно різкого і неприємного запаху,
– підкреслює Готфрід.

Тож не варто лякатися запаху після сексу. У більшості випадків він свідчить лише про те, що вам удвох було надзвичайно добре у ліжку, чи куди б вас не занесло.

Лови круті поради, які допоможуть отримати ще більше задоволення: