Nemiroff став партнером прем'єри другої частини довгоочікуваного фільму "Дюна". Це надихнуло Men 24 поміркувати на тему, а який же коктейль мав би сподобатися ключовим персонажам фантастичної стрічки. Ми попросили Штучний Інтелект допомогти нам з цим тестом, і ось що з того вийшло.

Варте уваги Що про твій характер може розповісти улюблений коктейль: пройди тест і дізнайся

Спочатку обери з-поміж запропонованих персонажів того, з яким ти асоціюєш себе. А далі ми розповімо, який коктейль мав би припасти тобі до душі, з урахуванням персоналії, яка тобі відгукується.

  • Пол Атрід
  • Барон Владімір Харконнен
  • Чані
  • Піщаний хробак

Обрав персонажа? Тоді гайда дізнаватися, який коктейль мав би припасти до душі саме тобі!

Пол Атрід

Пол Атрід з Дюни і коктейль з Nemiroff De Luxe Rested in Barrel
Пол Атрід асоціюється з коктейлем Truffle-Tini / Колаж 24 Каналу

Пол Атрід – символ благородства та сміливості, принц, що невпинно рухається шляхом героя. Коктейль на основі Nemiroff Rested In Barrel ідеально підходить Полу, оскільки його вишуканість з яскравим горіховим підтоном відображають глибину характеру Пола та його аристократичне походження. Оксамитове серце коктейлю з бочковими теплими нюансами та трав'яно-винним післясмаком символізує складність персонажа та його еволюцію в історії.

Барон Владімір Харконнен

Барон Владімір Харконен і коктейль з Nemiroff De Luxe Honey Pepper
Барон Владімір Харконнен асоціюється з коктейлем Apple Honey / Колаж 24 Каналу

Барон Владімір Харконнен – втілення влади, правитель з невгамовною жагою до контролю. Nemiroff De Luxe Honey Pepper з медом, перцем чилі та 27 травами є ідеальним вибором для Барона. Гострота перцю та глибина медових нот підкреслюють його характер, а амарето та кориця додають складності, як і численні плани Харконнена.

Чані

Чані з Дюни та коктейль з Nemiroff The Inked Wild Cranberry
Чані асоціюється з коктейлем Wild Herbs / Колаж 24 Каналу

Чані – символ природної краси та сили духу, обирає шляхи, віддані природі та свободі. Коктейль з Nemiroff Wild Cranberry ідеально відображає її душу завдяки соковитій журавлиновій основі та яскравій кислинці. Легка бульбашкова текстура з гостротою червоного перцю символізує бойовий дух Чані, а трав'яний післясмак говорить про її глибоку зв'язок з Арракісом.

Піщаний хробак

Піщаний хробак з Дюни і Nemiroff De Luxe
Піщаний Хробак асоціюється з коктейлем De Luxe Highball / Колаж 24 Каналу

Піщаний хробак – величний і загадковий персонаж Арракісу, носій сили та джерело спайсу. Легкий і "повітряний" коктейль на основі Nemiroff De Luxe з нотами квіток липи, свіжим огірком і фінальною нотою кардамону відображає невловимість та важливість піщаного хробака у всесвіті "Дюни". Цей коктейль символізує здатність хробака змінювати світ навколо себе, будучи ключем до виробництва спайсу.

Це цікаво Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

Не пропусти прем'єру фільму "Дюна: Частина друга". Заплануй собі похід у кіно, щоб провести гарно час з друзями та насолодитися крутою стрічкою Дені Вільньова!